Konference HackerFest 2019 VYPRODÁNA!

Největší IT Security a Hacking událost tohoto roku je kompletně vyprodána! Více než 350 účastníků se už teď může těšit na den nabitý přednáškami od uznávaných IT Security expertů, jakými jsou William Ischanoe, Roman Kümmel, Michael Grafnetter, Martin Haller a další. Pomyslnou třešničkou na dortu bude známá penetrační testerka Paula Januszkiewicz, která patří mezi přední speakery na mezinárodních konferencích TechEd.

 

Témata, která budí nadšení i obavy

Zvykem konference HackerFest 2019 je přiblížit, upozornit a varovat před aktuálními hrozbami a nejnebezpečnějšími praktikami současných hackerů. Nejinak tomu bude i letos.

Penetrační tester Roman Kümmel během své přednášky na konferenci HackerFest 2019 popíše průběh jednoho pentestu, při kterém byla testována bepečnost webové stránky postavené na nejrozšířenějším systému WordPress. Na přednášce účastníci uvidí, jak použití nevhodného (dokonce placeného pluginu) dokáže zcela znehodnotit bezpečnost kompletně celé aplikace a jak je proto důležité si každý doplněk před jeho použitím důkladně prověřit.

Spoluzakladatel společnosti PATRON-IT s.r.o., Martin Haller, poskytne na své přednášce s názvem "Co antivirus nevidí, IT správce se nedozví" menši retrospektivu ve světě IT Security. Před pár generacemi operačních systémů a ne tak mnoha lety - to byla totiž vážně skvělá doba! Uživatelé na svých počítačích běžně antivirus nepouživali. A hackeři se nemuseli omezovat, jaký nástroj k útoku použijí. Jenže dnes jsou veřejně dostupné nástroje nepoužitelné a každý hacker si piplá svojí sadu nedetekovaných nástrojů. Na přednášce vám Martin Haller ukáže, jak se skrývá útok před zraky antiviru. Protože co antivirus nedetekuje, to nezastaví a IT správci neoznámí.
 

ID:IOT

Neméně zajímavou bude i přednáška patrona konference Williama Ischanoe, který na své přednášce s pracovním názvem ID:IOT zabrouzdá pod povrch současného fenoménu internetu věcí. Fatálních 10 symptomů, kdy si myslíte, že jste byli hacknuti následně ukáže mezinárodně uznávaná bezpečnostní expertka Paula Januszkiewicz, která nás potěší kromě své přednášky na konferenci HackerFest 2019 i exkluzivním seminářem Security Day 2019, který se bude konat hned druhý den po HackerFestu.

POZOR! Na exkuzivní seminář Security Day 2019 s Paulou Januszkiewicz zbývá pouhých 10 volných míst! Zjistit více »

690x80.png

Partneři konference

 Gold partner
Deloitte
Hlavní partner
 
F5     Kaspersky
 
Odborný partner
 
Commerzbank
 
Partner
DAQUASMicrosoftNethemba

Technický partner

 S4C


Exkluzivní mediální partner

 Averia ITSEC     Averia ICTNN
    
 
Mediální partner

CHIP     CW     živě

Mohlo by vás zajímat

Posledních 10 volných míst na Security Day 2019!

Využijte poslední příležitosti zúčastnit se exkluzivního semináře pod vedením mezinárodně uznávané bezpečnostní expertky Pauly Januszkiewicz. Na semináři Ultimate Hacking and Forensics Experience for IT Pros zbývá pouhých 10 volných míst! Zjistit více »
 

Kurz ECSA - dvojitá porce hackingu

Školení EC-Council Certified Security Analyst  [ECSA] se dočkalo zajímavého rozšíření. Kurz vedený Williamem Ischanoe (patron konference HackerFest a PM kurzů hackingu) nyní obohacuje o své mnohaleté zkušenosti penetračního testera Roman Kümmel. V rámci jednoho kurzu zak síkáte cenné informace a příležitost načerpat znalosti od obou lektorů. Zjistit více »

Používáte zařízení s Androidem? Pak zbystřete.

Na základě nedávno zveřejněné zprávy od společnosti Google vzrostl meziročně počet stažení potenciálně škodlivých aplikací, které mohou nebezpečně ovlivnit uživatelovo soukromí. Podle předních odborníků na kybernetickou bezpečnost a etický hacking je pak největší hrozbou pro mobilní zařízení s Androidem právě narůstající malware. Zjistit více »

GOC56_480x250-500.png
Aktualizováno: 23.09.2019
Publikováno: 12.07.2019