Otec Fura na konferenci JavaDays 2016!

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak frameworky typu Spring Data, MyBatis a další řeší automatickou implementaci interfaců? Přijde vám to "magické"? Na konferenci JavaDays 2016 budete mít kromě jiného, možnost poodhalit právě také Generování tříd v runtime a přesvědčit se o tom, že se až o takovou magii nejedná.

otec-fura-javadays-2016-pocitacova-skola-gopas-(1).pngKromě přednášky Generování tříd v runtime si pro vás Jan Novotný alias Otec Fura připravil také přednášku Spring Security prakticky, kterou určitě ocení všichni, kteří se se Spring Security zatím nesetkali nebo setkali jen letmo.

Na přednášce si projdeme základní principy fungování této knihovny, která zajišťuje vyspělou autentizaci a autorizaci v Java aplikacích postavených nejen na Springu. 

V rychlosti pak prolétneme také základní bezpečnostní prvky prohlížečů jako CSP, HSTS, HPKP a další security hlavičky, správné nákládání s hesly, některé typy útoků a ochranu proti nim.

Na co dalšího se můžete těšit?

Ask the Expert sekce
Pobavit se se speakery o tom, co Vás v souvislosti s Javou nejvíce zajímá, budete mít příležitost i soukromě! A to díky stánku Ask the Expert, na kterém po skončení přednášky speakera vždy najdete.

Soutěže, partnerské stánky a wellness
V průběhu konference na Vás čeká také řada soutěží a stánky společností JetBrains, Averia, Commerz Systems a dalších. Mysl i tělo po přednáškách budete mít možnost zrelaxovat ve fitness centru BBC, které se nachází jen pár metrů od přednáškoých sálů!

Vstup ZDARMA
V případě, že si na období od 1. 1. do 30. 6. 2017 objednáte některý z vybraných kurzů Java, který v daném období u nás rovněž absolvujete, vrátíme Vám zpět vstupné na JavaDays 2016 v plné výši! Více o akci »


 
  GOLD PARTNER
logo_JetBrains_SMALL.png
 
GENERÁLNÍ PARTNER
Commerzsystems_partner_konference_JavaDays_Pocitacova_skola_GOPAS.png

HLAVNÍ PARTNER

ORACLE-JAVADAYS-PARTNER-POCITACOVA-SKOLA-GOPAS.png

EXKLUZIVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
 ict_security_exkluzivni_medialni_partner_hackerfest_2016_gopas-(1).jpg  ict_network_news_exkluzivni_medialni_partner_hackerfest_2016_gopas-(1).jpg
MEDIÁLNÍ PARTNER
chip2_javadays-2016-(1).png    edumenu2_javadays-2016-(1).png    idg2_javadays-2016-(1).png  
TECHNICKÝ PARTNER
av-media-logo-(1).jpg ha-vel-logo-partner-javadays.png
 
Vybrané kurzy Java
Aktualizováno: 12.11.2016
Publikováno: 14.10.2016