HackerFest workshop vyprodán! Registrujte se na 2. termín.

Přestože do konference HackerFest 2019 zbývá ještě nějaký ten měsíc, už nyní je 1. termín workshopu vyprodán. Pro ty, kteří se na konferenci s workshopem doposud nestihli registrovat, máme dobrou zprávu! Vyhlašujeme 2. termín HackerFest workshopu, který se uskuteční 18. 9. 2019. Registrujte se ZDE.

480x250_1-vyprodano-OP-2-500.png


Největší IT Security událost v ČR

„Pokud znáš nepřítele a znáš i sebe, pak neprohraješ jedinou bitvu ze sta. Pokud znáš svého nepřítele, ale neznáš sebe, jednou zvítězíš a podruhé budeš poražen. Pokud neznáš nepřítele ani sebe, prohraješ každou jednotlivou bitvu ze sta.“

To kdysi napsal legendární čínský vojevůdce Sun-c’. Přijďte poznat nejnebezpečnější současné i budoucí praktiky hackerů a navázat nové kontakty na největší IT Security událost v České republice!

Těšit se můžete na den nabitý TOP IT Security experty, praktický workshop a Ask the Expert sekci, na které si budete moci promluvit s přednášejícími. Chybět nebude ani, jak je již u GOPAS konferencí zvykem, výborné občerstvení po celou dobu trvání akce.

Přednášet budou:

 hackerfest-2019-william-ischanoe-pocitacova-skola-gopas.png hackerfest-2019-ondrej-sevecek-pocitacova-skola-gopas.png hackerfest-2019-paula-januszkiewicz-pocitacova-skola-gopas.png hackerfest-2019-roman-kummel-pocitacova-skola-gopas.png hackerfest-2019-michael-grafnetter-pocitacova-skola-gopas.png
William
Ischanoe
Ondřej
Ševeček
Paula
Januszkiewicz
Roman
Kümmel
Michael
GrafnetterPartneři konference

 Gold partner
Deloitte
Hlavní partner
 
F5     Kaspersky
 
Odborný partner
 
Commerzbank
 
Partner
DAQUASMicrosoftNethemba

Technický partner

 S4C


Exkluzivní mediální partner

 Averia ITSEC     Averia ICTNN
    
 
Mediální partner

CHIP     CW     živě
Aktualizováno: 23.09.2019
Publikováno: 29.05.2019