GLAB008 aneb hackování s Ondřejem Ševečkem podruhé

Zažijte pocit, jaké to je vypracovat se s pomocí účtu obyčejného uživatele na vládce celé podnikové počítačové sítě postavené na Microsoft technologiích. Na kurzu Capture the Flag - hackni si Windows podnikovou síť 2 [GLAB008] budete krok za krokem bojovat o jednotlivé vlajky ve formě účtů, hesel nebo utajování informací skrytých na chráněných serverech, nebo v e-mailových schránkách.

GLAB008-520.png
 

Co vás čeká

  • Vyzkoušíte si samostatně řešit problémy, o kterých se na kurzech pouze mluví
  • Nebojte se, že bychom vás v tom nehcali samotné, lektor vám vždy pomůže, když budete potřebovat
  • Užijete si napětí, adrenalin a práci pod časovým presem, můžete si zasoutěžit s kolegy
  • Dokážete si, že na to máte a že to umíte
  • Ukážete svoje schopnosti i svému okolí, protože po absolvování dostanete prestižní certifikát, který to jasně dokazuje
  • Dozvíte se, co ještě neznáte a kde máte mezery pro další studium, lektor vám krátce zdůvodní neúspěchy, případně po skončení prodiskutujete detaily
  • GLAB můžete díky standardní Garanci získaných vědomostí navštívit dvakrát, bez ohledu na to, jak úspěšní budete. Můžete ho absolvovat i vzdáleně a nemusíte kvůli tomu sedět v učebně.


GLABem vás provede


ondrej-sevecek-lektor-pocitacova-skola-gopas.png
Ondřej Ševeček je srdcem programátor, duší lektor a povoláním konzultant. Tedy chaotik se zaměřením na správu a návrh bezpečnosti a identity management na platformě Active Directory. Zabývá se vším od uživatelských účtů, skriptování VBS a PowerShell, MIIS a FIM, přes návrh a implementaci PKI, RMS, ADFS i přihlašování čipovými kartami až po TMG/UAG a CISCO ASA firewally. Kromě školení můžete Ondřeje potkat také na konferencích TechEd-DevCon, G2B•TechEd a HackerFest, na kterých pravidelně překvapuje účastníky svými přednáškami.

O GLABech

GLAB kurzy jsou praktická adrenalinová cvičení na počítačích. Účastníci dostanou pouze seznam úkolů, které mají splnit a snaží se samostatně najít řešení předložených problémů. Lektor se účastní pouze jako průvodce, rádce a pomocník, který vás vytáhne z nejhoršího. GLAB je tedy určen všem, kdo mají rádi výzvy, rádi se baví a chtějí si dokázat, že jsou schopni pracovat v časovém stresu a dozvědět se, kde mají mezery. Na své si přijdou i ti soutěživí z vás, protože po splnění úkolů dostáváte prestižní certifikát.
 

Mohlo by vás zajímat

Kurz ECSA - dvojitá porce hackingu

Školení EC-Council Certified Security Analyst [ECSA] se dočkalo zajímavého rozšíření. Kurz vedený Williamem Ischanoe (PM kurzů hackingu a patron konference HackerFest) nyní obohacuje o své mnohaleté zkušenosti penetračního testera Roman Kümmel (penetrační tester a lektor kurzů IT Security). V rámci jednoho kurzu tak získáte cenné informace a příležitost načerpat znalosti od obou lektorů. Zjistit více »

Absolvujte Microsoft Akademii za zvýhodněnou cenu!

Microsoft Akademie je nový exkluzivní vzdělávací program zaměřený na moderní cloudové služby a hybridní prostředí. Akademie je rozdělena na Azure akademii a Microsoft 365 akademii. Tyto 2 cloudové technologie doslova ovládly a změnily nejen IT, ale mění celý pracovní svět. Moc dobře to vědí i firmy, které experty na Azure a Microsoft 365 hledají čím dál tím obtížněji. Zjistit více »

Nové kurzy Windows Server 2019

Představujeme zbrusu nové kurzy Windows Server 2019 určené jak pro začínající, tak i pro pokročilé správce OS Windows a technologií postavených na této platformě. V naší nabídce naleznete nejnovější kurzy zabývající se Active Directory, správou bezpečnosti a IIS, VPN, ADFS a mnoha dalšími oblastmi, které vás obohatí o nové znalosti. Zjistit více »
Aktualizováno: 26.09.2019
Publikováno: 25.09.2019