COBIT 2019 - Framework for Frameworks

V každé firmě už slyšeli o různých "best practices" a "frameworcích". Ti, co provozují service desk znají ITIL. Ti, co řeší projekty znají PRINCE2, nebo nějakou agilní metodu jako je SCRUM. Ti, co řeší architekturu zase znají TOGAF. Každý z těchto frameworků pomůže určité skupině lidí. Aby ale tyto frameworky pomohly celé firmě, je potřeba je propojit a konzistentně používat. 
 
A k tomu je možné použít právě framework s názvem COBIT. Pokud se o tomto frameworku chcete dozvědět více a seznámit se s novinkami v jeho nové verzi 2019, absolvujte náš nový kurz COBIT 2019 Foundation + certifikační zkouška [COBIT19FT]!

TIP | COBITu 2019 se mimo jiného budeme věnovat i na IT manažerské konferenci ManDay.IT, která proběhne 13. března 2019 v Praze. Více informací o konferenci naleznete na www.ManDay.IT.

"Accredited COBIT® trainings are provided by ict-123.com, s.r.o. and ITE-learning company accredited by PeopleCert Examination Institute." "COBIT® je registrovaná ochranná známka společnosti AXELOS Limited používaná s jejím svolením. Všechna práva vyhrazena."

480x250-(1).png


Mohlo by vás zajímat

Dostaňte Vaše IT pod kontrolu! Přijďte na ITIL 4!

Získejte kompletní přehled o řízení IT služeb za pomoci best practice frameworku ITIL®. Na našich nových kurzech ITIL 4 Foundation [ITIL4F] a ITIL 4 Foundation prakticky [ITIL4FP] si vyzkoušíte implementaci ITIL® procesů, podpůrných služeb, nastavení funkcí a rolí.
Zjistit více »

Fenomén DevOps

DevOps je fenomén, který hýbe IT světem. Začalo to před 10 lety, kdy byl Patrick Debois frustrovaný konflikty zájmů jednotlivých zainteresovaných stran projektu migrace velkého datového centra a začal přemýšlet, jak to dělat lépe. Od té doby DevOps urazil velký kus cesty a stal se synonymem pro flexibilní, rychlé, spolehlivé a levné IT, které ale zároveň plní požadavky... Číst dále »

IT strategie

Na našem dvoudenním kurzu IT strategie [ITSTRA] získáte ucelený pohled na celý proces přípravy IT strategie. Kurz rozpracovává jednotlivé kroky a ukazuje metody a nástroje k tomu potřebné. V případě, že není k dispozici obchodní strategie, na kterou by měla být IT strategie navázaná, kurz ukáže, jak ji identifikovat. Zjistit více »
Aktualizováno: 22.03.2019
Publikováno: 22.02.2019