Archiv novinek

Využijte čas naplno! Absolvujte naše online školení.

Chcete se vzdělávat z pohodlí domova nebo přímo z vaší kanceláře? Chcete váš čas využívat efektivněji? Pak neváhejte a přihlaste se na naše nové termíny online kurzů.
13. března 2020
 

Provoz poboček v rámci krizového opatření

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou České republiky, jsme nuceni přesunout konání našich kurzů do on-line prostředí a uzavřít všechny pobočky naší Počítačové školy GOPAS.
Maximum kurzů budeme dále školit a v nejbližších dnech vypíšeme nové termíny on-line kurzů.

 

12. března 2020
 

Změna režimu v chodu poboček

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou České republiky, jsme nuceni přesunout konání našich kurzů do on-line prostředí a uzavřít všechny pobočky naší počítačové školy Gopas.

Maximum kurzů budeme dále školit a v nejbližších dnech vypíšeme nové termíny online kurzů.


12. března 2020
 

Buď (Hac)king s novými kurzy z oblasti ethical hackingu

Všichni fanoušci hackingu mají možnost absolvovat pokračování oblíbeného kurzu Hacking v praxi [GOC3]. Následné kurzy [GOC32], [GOC33] poskytují detailní náhled do světa hackingu, díky kterému účastníci prohloubí své znalosti.
11. března 2020
 

Nejnovější kurzy Python právě v nabídce!

Tato série kurzů je určena pro všechny zájemce o programování v jazyce Python. Tento univerzální programovací jazyk je mimořádně populární, jeho zdrojový kód se čte velmi dobře a dá se rychle naučit. Je skvělý pro výuku algoritmizace a programování. 
4. března 2020
 

Opakování kurzu zdarma v rámci Garance vědomostí

Pokud vám výjimečná událost či zdravotní stav nedovolí dorazit na školení do naší Počítačové školy, můžete automaticky využít pro další termín zdarma naši Garancí vědomostí a to až po dobu 12 měsíců od data konání původního kurzu!

2. března 2020
 

Novinka! Kurzy Gopas Java Bootcamp

Chcete vyvíjet aplikace, které poběží na systémech Windows, Linux, Android, Mac OS X, AIX, HPUX a Solaris? Zajímá vás, jak aplikační server Java EE řídí deklarativní transakce s Java Persistence API nebo jako nasadit Spring Framework na Tomcat? Pak se již brzy budete moci zúčastnit unikátního GOPAS Java Bootcamp!
3. února 2020
 
Zobrazeny výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >