Archiv novinek

Důležité změny v Microsoft certifikacích

V posledním roce nabrala digitální transformace ještě na větší síle. Technologie zaznamenávají čím dál tím víc změn a požadavky na odbornost a vzdělání v digitalizaci rapidně roste.
21. ledna 2021
 

Nová a nabitá JavaScript konference od GOPASU je tady

První ročník konference „JavaScript Days 2021“ má své oficiální datum a to 17. – 18. února od 9:00.
 
Dvoudenní konference je určena JavaScript vývojářům, frond-end programátorům a všem zájemcům o oblast JavaScriptu. 
13. ledna 2021
 

Přinášíme nejnovější kurzy Java programování

Programovací jazyk Java se řadí  mezi nejpokročilejší na světě a představuje jednu z TOP 5 nejpopulárnějších technologií. Už 25 let Javu využívá více než 10 milionů developerů a díky stabilitě a výbornému platovému ohodnocení Java developerů si oblíbenost získává u čím dál většího počtu lidí.
5. ledna 2021
 

Staňte se etickým hackerem na kurzu CEHv11

Chcete se stát etickým hackerem? Absolvujte nejnovější kurz od EC Council CEHv11. Současná pandemie se řadí mezi největší kyberhrozby na světě. Odborníci se shodují, že čím více budeme o hackingu informovaní, tím méně útoků nastane.Naučte se chránit vaše i firemní data.
2. prosince 2020
 

GOPAS představuje své E-learningové kurzy

Dáváte přednost online vzdělávání a nemáte čas se plně věnovat klasickým online kurzům? Naše e-learningové kurzy jsou intuitivní, interaktivní a otestují vaše nabité znalosti. V nabídce najdete všechny kurzy pro MS OFFICE a prostředí Windows, včetně nejnovější sady MS 2016 / 2019, cloudových MS 365 nebo čím dál oblíbenější komunikační platformu MS Teams.
26. října 2020
 

Počet účastníků konference DevOps Day byl rekordní

DevOps Day 2020 měl rekordní účast. Přihlásilo se více než 200 účastníků z Čech a Slovenska, což bylo asi dvakrát více než minulý rok. Letos se DevOps Day konal podruhé, tentokrát celý online. Vysílal se ve dvou streamech – technologickém a manažerském. Své přednášky odprezentovali přední čeští i zahraniční odborníci jako například Martin Vitouš, Lucie Nová, Paul Wilkinson nebo Luca Ingianni. 
15. října 2020
 

JavaDays letos již popáté

Pátý ročník JavaDays, dvoudenní konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými osobnostmi Javy pořádané Počítačovou školou GOPAS letos proběhne 11. a 12. listopadu. Konference bude celá v online podobě a bude probíhat ve dvou streamech, během dvou dní uvidíte 20 přednášek a 13 českých a slovenských speakerů.
 
30. září 2020
 
Zobrazeny výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >