Archiv novinek

Registrace na ManDay.IT 2019 otevřeny!

13. března 2019 proběhne v Praze 2. ročník manažerské konference ManDay.IT. Přijďte načerpat cenné informace z oblasti COBITu (COBIT19), DevOps a ITILových procesů (ITIL4) i Vy! Více informací o konferenci naleznete na www.ManDay.IT.
3. ledna 2019
 

🎁 Vánoční dárek s garancí dodání do Vánoc

Nemáte ještě stále pořízeny všechny vánoční dárky? Nic se neděje. U nás hodnotný a užitečný dárek ještě stále pořídíte. Do pátku 20. prosince máte možnost pořídit svým blízkým pod stromeček dárkový voucher na jakékoli vámi vybrané počítačové škole pořádané v naší pražské a brněnské pobočce.
20. prosince 2018
 

Vánoční soutěž s veselými sovami

Zkraťte si čekání na Ježíška a zahrajte si naší hru s veselými sovami Hackerberry Finnem, Cher Point a Gordonem Pasem! Ve hře je praktický outdoorový batoh Alpine Pro a dárkové balíčky GOPAS! Hrát »
18. prosince 2018
 

Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM)

Skvělým ScrumMasterem se nestanete přes noc. Je to cesta. V rámci našeho zbrusu nového kurzu Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM) [SCRUM_ACSM] stavíme na vašem agilním mindsetu a zkušenostech se Scrumem, které vám pomůžeme rozvinout a prohloubit tak, abyste byli schopni úspěšně formovat tzv. high-performing výkonné týmy.
14. prosince 2018
 

G2B•TecheEd 2019 přivede do Brna i hackery...

Zajímají vás ty nejnovější informace ze světa IT a rádi byste se potkali se stejnými nadšenci a nejznámějšími speakery z řad IT profesionálů, Developerů a Security expertů? V tom případě byste si neměli nechat ujít 3. ročník IT odborné konference G2B•TechEd, která proběhne 4. - 5. 2. 2019 v brněnském hotelu Holiday Inn!
14. prosince 2018
 

Nenechte své webové aplikace v PHP bezprizorní

Během našich kurzů programování v PHP se objevil velký zájem o problematiku zabezpečení webových aplikací v PHP. Tato problematika si zaslouží samostatný kurz. A to především proto, aby byl dostatek času podívat se na tuto problematiku více do hloubky a podrobně jí rozebrat.
30. listopadu 2018
 

Exkluzivní workshop pro architekty a vývojáře!

Zajímáte se o DevOps, Docker, Managed Kubernetes a PaaS služby? Na 30. ledna si už nic neplánujte! Pro všechny IT profesionály a specialisty jsme totiž připravili exkluzivní technický workshop Docker, Managed Kubernetes a PaaS služby v globálním cloudovém prostředí formou CI/CD. Počet míst je omezen, registrujte se včas!
22. listopadu 2018
 
Zobrazeny výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >