Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM)

Skvělým ScrumMasterem se nestanete přes noc. Je to cesta. V rámci našeho zbrusu nového kurzu Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM) [SCRUM_ACSM] stavíme na vašem agilním mindsetu a zkušenostech se Scrumem, které vám pomůžeme rozvinout a prohloubit tak, abyste byli schopni úspěšně formovat tzv. high-performing výkonné týmy.

O kurzu

2denní workshop Advanced Certified ScrumMaster [SCRUM_ACSM] je praktickým nácvikem agilního koučinku a facilitace na konkrétních situacích účastníků. V rámci tohoto workshopu budete pracovat v samoorganizujících se týmech, vzájemně se podporovat svými zkušenostmi a tipy.
 
V rámci A-CSM programu získáte znalosti a zkušenosti, které vám pomohou zlepšit implementaci Agilu a Scrumu v prostředí vaší organizace.
 
CERTIFIKACE | Kurz je klíčovou součástí certifikačního programu A-CSM - Advanced Certified ScrumMaster od americké Scrum Alliance.

Osnova

Lean, Agile a Scrum

Agilní facilitace
Agilní koučink
Podpora development týmu
Podpora Product Ownera
Podpora organizace
Scrum Mastery
Více o kurzu

O lektorce

zuzana-sochova-pocitacova-skola-gopas.png
Zuzana "Zuzi" Šochová pracuje jako Agilní kouč, trenér Agilních metod a Certifikovaný Scrum trenér (Certified Scrum Trainer) s více než patnáctiletou zkušeností z IT oblasti. Jako Certifikovaný Scrum Trenér (CST - Certified Scrum Trainer) s certifikací od americké Scrum Alliance proškolila již několik tisíc ScrumMasterů a Product Ownerů po celém světě. Věří, že s pomocí dobrého Agilního leadershipu firmy dokážou vybudovat spokojenější prostředí a dosáhnout úspěchu.


Mohlo by vás zajímat

Management softwarových projektů

Kurz Management softwarových projektů [GOC261] se zabývá základními principy a specifiky projektů, jejich produktem je software. Seznámíte se s podstatou vývoje softwaru a možnými způsoby přístupu k tvorbě softwaru. Dále vás uvedeme do problematiky řízení softwarových projektů dle klasického i procesního přístupu. Zjistit více »

Agilní metody a Scrum proces - praktická implementace + ICAgile certifikát

Cílem kurzu Agilní metody a Scrum Proces - praktická implementace + ICAgile certifikát [SCRUM1C] je porozumět Agilním metodám a získat dostatek informací k jejich aplikaci v rámci Scrum nebo Kanban procesu. Kurz obsahuje soubor cvičení, příkladů a aktivit, na kterých mají účastníci možnost získané informace hned aplikovat. Zjistit více »

Certified Scrum Product Owner (CSPO)

CSPO - Certified Scrum Product Owner [SCRUM_CSPO] je unikátní příležitostí jak se na Scrum podívat z pohledu Product Ownera. Na kurzu se dozvíte, co jsou Agilní metody a hlavně, co je to Scrum proces a jak a proč funguje. A protože CSPO kurz se na Scrum dívá z pozice Product Ownera, zaměříme se na Agilní product ownership. Zjistit více »
Publikováno: 14.12.2018