15% sleva na Red Hat Learning Subscription

pondělí 11. září 2023

Získejte 15% slevu na Red Hat Learning Subscription (RHLS) a rozšiřte si své znalosti v rámci Red Hat technologií. Na RHLS naleznete velké množství kurzů ve formě online trainingu a video učeben. Akce platí do 30. září 2023 a vztahuje se na verze Basic, Standard a Premium. Pro více informací o akci kontaktujte naši manažerku vzdělávacích projektů, Radku Herčíkovou.

Která možnost je pro vás nejlepší?

Tato individuální předplatná jsou navržena tak, aby vám pomohla rozvíjet dovednosti a znalosti, které vyžaduje neustále se vyvíjející technologický trh. Vysoce kvalitní obsah kurzů je navržen tak, aby vás připravil na certifikační zkoušky.

K dispozici jsou tři plány:

 

Kurzy Red Hat Enterprise Linux

Školení a certifikace Red Hat jsou dlouhodobě považována za jednoznačně nejlepší a nejpřínosnější pro praxi v celé oblasti Linuxu, jejich kvalitu opakovaně potvrdily mnohé nezávislé studie a žebříčky (např. www.unixreview.comwww.certcities.com). Školení vedou výhradně certifikovaní specialisté Red Hat a veškeré RH školicí programy jsou zaměřeny zejména na praktickou výkonnost a kompetence v produkčních systémech v kritických nasazeních.

Dlouhodobá zkušenost potvrzuje vysoký přínos nejen pro IT odborníky, ale také pro samotné zaměstnavatele a podniky. Spolehlivost, bezpečnost a vysoký výkon podnikových infrastruktur s Red Hat Enterprise Linuxem, nízké náklady na kvalifikovanou administraci - to je, jak ukazují průzkumy, nejčastější motiv pro volbu Red Hat školení a certifikací pro IT pracovníky.

 


Mohlo by vás zajímat

  • Jsem v kurzu - 50 000 Kč na IT kurzy pro každého! » ZDE
  • Nové termíny webináře IT Ráno ZDARMA » ZDE
  • Plánované IT odborné konference » ZDE
  • Kurzy si můžete zopakovat ZDARMA v rámci GARANCE VĚDOMOSTÍ
  • Získejte výhody z IT Klubu » ZDE