15% sleva na Red Hat Learning Subscription

středa 21. července 2021

Získejte 15% slevu na Red Hat Learning Subscription (RHLS) a rozšiřte si své znalosti v rámci Red Hat technologií. Na RHLS naleznete velké množství kurzů ve formě online trainingu a video učeben. Akce platí do konce září 2021 a vztahuje se na verze Basic a Standard. Pro více informací o akci kontaktujte naši manažerku vzdělávacích projektů, Radku Herčíkovou.

BASIC

STANDARD

Hands-on labs
 
Early access
 
Instructor videos
 
Course e-books


Zjistit více

Everything in Basic, plus:
 
Expert seminars
 
Certification exams
 
Instructor office hours


Zjistit více

 

Kurzy Red Hat Enterprise Linux

Školení a certifikace Red Hat jsou dlouhodobě považována za jednoznačně nejlepší a nejpřínosnější pro praxi v celé oblasti Linuxu, jejich kvalitu opakovaně potvrdily mnohé nezávislé studie a žebříčky (např. www.unixreview.comwww.certcities.com). Školení vedou výhradně certifikovaní specialisté Red Hat a veškeré RH školicí programy jsou zaměřeny zejména na praktickou výkonnost a kompetence v produkčních systémech v kritických nasazeních.

Dlouhodobá zkušenost potvrzuje vysoký přínos nejen pro IT odborníky, ale také pro samotné zaměstnavatele a podniky. Spolehlivost, bezpečnost a vysoký výkon podnikových infrastruktur s Red Hat Enterprise Linuxem, nízké náklady na kvalifikovanou administraci - to je, jak ukazují průzkumy, nejčastější motiv pro volbu Red Hat školení a certifikací pro IT pracovníky.