Tento kurz slouží uživatelům, kteří jsou držiteli certifikace TOGAF 9 (certified, nikoli foundation) a chtějí si nechat prodloužit certifikaci na TOGAF 10 Enterprise Achitecture Practitioner. Kurz je určený pro účastníky, kteří budou chtít [...]
 • TOGAF5
 • Délka 3 dny
 • 0 ITK bodů
 • 2 termíny
 • Praha (50 000 Kč)

  Brno (na vyžádání)

  Bratislava (na vyžádání)

Tento kurz slouží uživatelům, kteří jsou držiteli certifikace TOGAF 9 (certified, nikoli foundation) a chtějí si nechat prodloužit certifikaci na TOGAF 10 Enterprise Achitecture Practitioner. Kurz je určený pro účastníky, kteří budou chtít kvalifikovaně používat The TOGAF® framework k vývoji udržování a transformaci jednotlivých doménových architektur i podnikové architektury jako celku. Dále kurz pomůže těm, kteří budou aktivně přispívat k transformaci podniku (ať obchodní či digitální). V neposlední řadě by se měli zúčastnit ti, kteří pracují v agilních a dynamických prostředích a potřebují porozumět a sladit správný přístup k budování vztahu k podnikové architektuře.

Cena školení včetně složení zkoušky je 50 000 Kč.

Účastnický poplatek zahrnuje výuku, voucher ke zkoušce, využití výpočetní techniky, studijních materiálů k akreditovanému školení a osvědčení o absolvování školení.

»

Účastníky jsou typicky ti, kteří budou chtít kvalifikovaně používat The TOGAF® framework k vývoji udržování a transformaci jednotlivých doménových architektur i podnikové architektury jako celku. Dále kurz pomůže těm, kteří budou aktivně přispívat k transformaci podniku (ať obchodní či digitální). V neposlední řadě by se měli zúčastnit ti, kteří pracují v agilních a dynamických prostředích a potřebují porozumět a sladit správný přístup k budování vztahu k podnikové architektuře.

Příklady účastníků:

 • Jsem podnikový architekt TOGAF 9 Certified a chci si zvýšit kvalifikaci v rámci svého profesního rozvoje

Absolvováním kurzu získáte teoretické i praktické ověření, že máte kompetence a znalosti pro plné využití obsahu The TOGAF® Standard, 10th Edition, včetně dovednosti analyzovat stavy a schopností podnikové architektury. Tím, že prakticky aplikujete doporučení v něm uváděná, umožníte strategický a bezpečný způsob plánování, vývoje, udržování a využití podnikové architektury. Vyjdete tak vstříc dlouhodobým trendům ve vedení podníků – business efektivita, agilita, digitální transformace, bezpečnost, řízení rizik.

Při vnímání souvislostí, kontextových aspektů a společném „jazyku“ pro řešení výzev podnikové architektury budete připravení vykonat certifikaci TOGAF EA Practitioner Bridge Exam.

 • Účastníci musí mít jako předpoklad certifikát TOGAF 9 Certified.

Po absolvování TOGAF® EA 10 Bridge kurzu je možné pokračovat např. kurzem Integrating Risk and Security within a TOGAF® EnterpriseArchitecture (TOGAF3). Tento kurz slouží také jako základní příprava na případné pokračování dalším stupněm k dosažení certifikace TOGAF EA Leader.

 • Společnost Anywhere je držitelem TOGAF® Commercial Licence, jsme členové Architecture / ArchiMate Forum. Poskytuje akreditované kurzy jako ATTCP ve spolupráci s The Open Group. Naši lektoři jsou plně certifikovaní v oblastech, které jsou předmětem akreditovany´ch kurzů a účastní se neustálého rozvoje v hard / soft skills, včetně školících dovedností.
 • Kurz obsahuje oficiální Courseware v EN jazyce a lektor přednáší obsah v CZ nebo EN jazyce (podle vypsaného termínu). Certifikační zkouška u poskytovatele Pearson VUE probíhá také v EN jazyce. Forma poskytnutí kurzu může být jak onsite, tak online.

Certifikace

 • Účastníci musí mít jako předpoklad certifikát TOGAF 9 Certified.
 • Minimální počet správných odpovědí: 60% (18 odpovědí z 30)
 • Certifikát: TOGAF Enterprise Achitecture Practitioner
 • Retake exam (náhradní zkouška) zdarma: 30 dní od ukončení kurzu)
 • Bližší informace k certifikaci a podmínkám najdete zde.

https://home.pearsonvue.com/theopengroup

TOGAF® is a registered trademark of The Open Group

Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.