Startujeme IT Rána s GOPASem

pondělí 27. prosince 2021

IT Ráno s GOPASem aneb ráno plné jedniček a nul. O co jde? IT Rána jsou hodinu dlouhé webináře, které budou zcela zdarma. Webinář povede vždy jeden z našich TOP lektorů, který se zaměří na vybrané IT téma. A proč jsme se pro to rozhodli? Chceme, aby byly užitečné informace dostupné každému. Chceme Vám pomoci zorientovat se více v dané problematice a dát Vám možnost ptát se lektora "na živo". Webináře budeme pořádat jednou či dvakrát měsíčně.

Přijďte na webinář zdarma na téma: Spyware - vykrádání uživatelského prostředí správců!

"IT pracovníci potřebují ke své práci mnoho různých účtů, hesel a přístupů obecně. Používají rozličné správce hesel, zadávají hesla z klávesnice, pracují přes RDP. Někdy už k tomu mají i multifactor. Stačí to?" ptá se Ondřej Ševeček, odborník na kybernetickou bezpečnost. Na webináři se podíváme, jaké zranitelnosti uživatelská práce představuje a jaké další hrozby očekávat od lidí, kteří by se rádi dostali k vašim citlivým údajům. Cílem webináře bude vymyslet, jak těmto hrozbám předcházet.

Kdy? 12. ledna 2022 (středa) od 8:30 do 9:30

Na tento webinář přímo navazují kurzy:

GLAB007: Capture the Flag - hackni si Windows podnikovou síť 1
GLAB008: Capture the Flag - hackni si Windows podnikovou síť 2
GOC159: Windows Server 2019/2016 - Active Directory SAE, Tiering and Red Forest

O lektorovi

Ondřej Ševeček se zaměřuje na audity, návrh, řízení a správu bezpečnosti, identity management a ověřování, PKI a penetrační testování na platformě Microsoft. Z těchto oblastí drží certifikáty CISA, MCSM, CEH a CHFI.

Ondřej patří mezi špičku odborníků, kteří za dlouhé roky v GOPASu proškolili tisíce účastníků kurzů. Za dobu své kariéry odlektoroval více než 500 odborných IT kurzů. Jeho přednášky jsou vždy velmi praktické a zároveň motivující do dalšího vzdělávání. Mimo IT kurzů ho můžete potkat na různých seminářích a konferencích, které organizujeme. 

Jak se můžete připojit?

Stačí se zaregistrovat a každému účastníkovi zašleme email s přístupem. Spojení bude probíhat prostřednictvím MS Teams, ale není nutné mít založený účet ani aplikaci, stačí si webinář spustit ve vašem prohlížeči.