Partneři ITklubu

Výhody pro členy
Členství v ITklubu vám přináší řadu slev a výhod u našich partnerů. Slevu lze uplatnit po předložení členské KARTY KLUBU. Konkrétní postup pro uplatnění slevy je popsán v detailu jednotlivých partnerů.

Partneři ITklubu

Afekt – Bambutik, specialista na bambusové oblečení
Členové IT klubu specialistů mohou v internetovém obchodě www.bambutik.cz, využít slevu 10 % po zadání slevového kódu: GOPAS do pole „kód voucheru“ v nákupním košíku v průběhu objednávky. Slevu je možné využít i v případě nákupu v našem showroomu Bambutik po předložení karty člena IT klubu specialistů.


Alternativ jazyková škola
Členové Klubu IT specialistů mohou využít slevu 5 % na všechny druhy kurzů pořádané jazykovou školou Alternativ. Více informací o této jazykové škole na www.alter-nativ.cz.


Amulet - jízdní kola
Pro majitele karet ITklubu GOPAS připravila společnost Amulet slevu 10 % na nákup letošních modelů dětských kol. Katalog jízdních kol Amulet na www.amulet.cz.


Ateliér rostlinné kosmetiky Yves Rocher
Členové Klubu IT specialistů a jejich rodinní příslušníci mohou využít slevu 25 % na kosmetické péče v Ateliéru rostlinné kosmetiky Yves Rocher na pobočce v OC Olympia Brno. Informace o společnosti zde.


Bike-Arena Příbram
Novým benefitem pro členy ITklubu je možnost čerpání 10% slevy na nákup nezlevněného zboží a 10% sleva na servis kol v Bike-Areně Příbrami. Širokou nabídku veškerého cyklistického vybavení za sympatické ceny najdete na www.bike-arena.cz.


Čokoládovna snů Brno
V Čokoládovně snů na Josefské ulici v Brně dostanou členové našeho Klubu slevu 10 % na veškerý sortiment. Informace o Čokoládovně snů na www.cokoladovnasnu.cz.


Divadlo Kalich
V pražském divadle Kalich můžete čerpat slevu 10 % z ceny vstupenek. Více informací o divadle Kalich na www.divadlokalich.cz.


Educatoria institut Brno

Členové Klubu IT specialistů mohou uplatnit slevu 20 % na intenzivní týdenní kurzy a překlady a 4% na privátní a firemní kurzy v jazykovém institutu Educatoria Institut v Brně. Více informací o společnosti Educatoria Institut na www.educatoria.cz


PEKSPORT
Členové Klubu IT specialistů Počítačové školy GOPAS mohou čerpat slevu 10 % na nezlevněné zboží v kamenném obchodě Peksport, 10% na nezlevněné zboží v internetovém obchodě a 10 % na servis kol a vyplétání. Informace o prodejně na www.peksport.cz.


Roční předplatné časopisu Lidé a Země se slevou 30 %
Lidé a Země je společenský měsíčník zaměřený na cestování a poznávání cizích zemí. Cestopisy, reportáže, adrenalinové zážitky, kvalitní fotografie, inspirace i tipy, jak strávit dovolenou – to je stručná charakteristika časopisu Lidé a Země.

Členové IT klubu mohou objednávat časopis Lidé a Země se slevou 30% prostřednictvím tohoto formuláře. Nabídka je platná pouze pro nové předplatitele při první objednávce po dobu jednoho roku. Zasílání časopisu je pouze v rámci ČR.  


Sleva na časopis Computer
Členové ITklubu mohou objednávat časopis Computer se slevou 30 %. Součástí časopisu je DVD. Pro využití slevy stačí vyplnit tento formulář. Více informací o časopisu Computer najdete na http://www.mf.cz/produkty/computer/ .

Členové IT klubu mohou objednávat časopis Computer se slevou 30 % prostřednictvím tohoto formuláře. Nabídka je platná pouze pro nové předplatile při první objednávce po dobu jednoho roku. Zasílání časopisu je pouze v rámci ČR.


SOFTCOM Group
U společnosti SOFTCOM Group, zaměřené na trh s výpočetní technikou a elektronikou, máte jedinečnou příležitost nakupovat zboží za výhodné ceny! Více o Softcomu na www.softcom.cz