Počítačová škola GOPASNovinky

Nová a nabitá JavaScript konference od GOPASU je tady

První ročník konference „JavaScript Days 2021“ má své oficiální datum a to 17. – 18. února od 9:00.
 
Dvoudenní konference je určena JavaScript vývojářům, frond-end programátorům a všem zájemcům o oblast JavaScriptu. 
 

Důležité změny v Microsoft certifikacích

V posledním roce nabrala digitální transformace ještě na větší síle. Technologie zaznamenávají čím dál tím víc změn a požadavky na odbornost a vzdělání v digitalizaci rapidně roste.
 

Aktuální informace k současné situaci

Vzhledem k současné situaci s měnícími se vládními omezeními v rámci pandemie COVID-19 budou všechny vypsané kurzy probíhat až do odvolání online. Na všechny online kurzy se vztahuje naše Garance získaných vědomostí. Certifikační zkoušky jsou z důvodu 5. stupně rizika PES zrušeny až do 31. 1. 2021.

 

Přinášíme nejnovější kurzy Java programování

Programovací jazyk Java se řadí  mezi nejpokročilejší na světě a představuje jednu z TOP 5 nejpopulárnějších technologií. Už 25 let Javu využívá více než 10 milionů developerů a díky stabilitě a výbornému platovému ohodnocení Java developerů si oblíbenost získává u čím dál většího počtu lidí.
 

Staňte se etickým hackerem na kurzu CEHv11

Chcete se stát etickým hackerem? Absolvujte nejnovější kurz od EC Council CEHv11. Současná pandemie se řadí mezi největší kyberhrozby na světě. Odborníci se shodují, že čím více budeme o hackingu informovaní, tím méně útoků nastane.Naučte se chránit vaše i firemní data.