Cílem školení je seznámit účastníky s konfigurací Cisco DNA Centra a všech jeho přidružených systémů (ISE, CMX) a síťových prvků (Routery, Switche, WLC kontrollery, AP, Sensory). Toto školení plynule navazuje na školení "A7 - Základy SDA". Po [...]
  • RS7
  • Délka 3 dny
  • 0 ITK bodů
  • 3 termíny
  • Praha (38 500 Kč)

    Brno (na vyžádání)

    Bratislava (1 600 €)

Cílem školení je seznámit účastníky s konfigurací Cisco DNA Centra a všech jeho přidružených systémů (ISE, CMX) a síťových prvků (Routery, Switche, WLC kontrollery, AP, Sensory). Toto školení plynule navazuje na školení "A7 - Základy SDA". Po absolvování tohoto školení, bude mít účastník potřebné znalosti pro reálnou implementaci DNA Centra na většině síťových prvků používaných v dnešních moderních sítích.

»

SDA a DNAC PNP Wireless Teorie, módy nasazení SDA Architektura 802.1x a ISE Wireless komponenty (CMX, iCap, sensory) Bezpečnost fabriky Programabilita Assurance

Znalosti v oblasti Internetworkingu, TCP/IP, IPv4 směrovacích protokolů a konfigurace směrovačů v rozsahu školení CCNP. Teoretická znalost systémů ISE, CMX. Teoretická znalost WLC/AP integrace. Znalosti ze školení A7.

Účastníci obdrží tištěnou kopii předváděných prezentací.

Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.