Cílem certifikačního kurzu ICAgile Certified Professional - Agilní principy je porozumět Agilním metodám a získat dostatek informací k jejich aplikaci v rámci Scrum nebo Kanban procesu. Kurz staví na vašich znalostech a zkušenostech z [...]
 • SCRUM_ICP
 • Délka 2 dny
 • 0 ITK bodů
 • 1 termin
 • Praha (21 000 Kč)

  Brno (21 000 Kč)

  Bratislava (950 €)

 • Začátečník

Cílem certifikačního kurzu ICAgile Certified Professional - Agilní principy je porozumět Agilním metodám a získat dostatek informací k jejich aplikaci v rámci Scrum nebo Kanban procesu. Kurz staví na vašich znalostech a zkušenostech z Agilního světa, Scrum Procesu, Kanbanu. Neprobírá tedy základní teorii ale rozšiřuje tyto znalosti o další metody a best practices. Kurz obsahuje soubor cvičení, příkladů, case-studies, her a aktivit kde mají účastníci možnost získané informace hned aplikovat. Agile je mindset, filozofie, kultura. Není založený na metodice či procesech ale hodnotách, principech, kultuře. ICAgile poskytuje rozsáhlý systém vzdělávání a certifikací k využití Agilních přístupů. Více detailů najdete na stránkách ICAgile. Certifikace ICAgile Certified Professional - Agilní principy - je podmíněna úspěšným aktivním absolvováním plné délky kurzu a je v ceně tohoto kurzu.

»

Vedoucí týmu, Project manager, vývojáři, testeři, analytici, produktoví manageři, manageři, ředitelé, kteří Agilní metody a Scrum používají a mají s Agilními metodami zkušenosti.

 • 1 rok+ zkušenosti v Agilním týmu, CSM, CSPO nebo obdoba zmíněného.
 • Odborný výklad s praktickými ukázkami.
 • Tištěné prezentace probírané látky.

1. Historie & přístup: Účelem tohoto tématu je pochopit Agilní přístup a jeho historii a porozumět záludnostem Agilní transformace. Studenti si Agilní přístup osvojí na příkladech.

2. Jednotlivci & interakce: Účelem tohoto tématu je pochopit, jak jednotlivci a týmy vytvářejí hodnotu. Sekce je zaměřená na posílení spolupráce jednotlivců, komunikaci, a pomáhá Vám definovat koncepci aplikovatelnou ve vaší společnosti a kontextu.

3. Vývoj zaměřený na hodnotu: Účelem tohoto tématu je pochopit proč se Agilní vývoj soustřeďuje tak výrazně na fungující produkty, včetně významu této hodnoty pro zvýšení efektivity. Součástí je porozumění iterativním a inkrementálním přístupům, continuous integration and continuous delivery.

4. Zákazník & zapojení uživatele: Účelem tohoto tématu je pochopit koncepci a teorii práce se stakeholdery, zákazníky a uživateli.

5. Plánování & změna: Účelem tohoto tématu je pochopit Agilní přístup ke změnám a to jak produktu, tak procesu, týmu a organizace jako celku.

Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.