Jak na online kurzyVýuku nepřerušujeme, kurzy můžete absolvovat pohodlně online.


Navíc díky naší garanci získaných vědomostí si absolvovaný online kurz můžete následně zopakovat na standardním kurzu v učebně zcela ZDARMA.

Pro naše online školení jsme zvolili cloudovou službu Webex, s kterou máme letité zkušenosti. Courseware bude nainstalován v GOPAS cloudu nebo na fyzických počítačích v našich učebnách. K těm se účastníci kurzu připojí pomocí vzdálené plochy (RDP – Remote desktop). Pro náročnější kurzy budeme využívat naší unikátní teleprezentační technologii GTT.To nám umožňuje online přenos i náročnějších školení bez ztráty kvality. Vzhledem k současné vytíženosti všech platforem máme vždy k dispozici několik záložních řešení, mezi kterými jsme schopni flexibilně přepínat.

Stejně jako v učebně můžete interagovat jak s lektorem, tak s ostatními účastníky kurzu, můžete pokládat dotazy nebo iniciovat odbornou diskuzi.

  

 Na všechna naše online školení se vztahuje naše Garance získaných vědomostí.
Technické vybavení, které budete potřebovat:

              Sluchátka/reproduktory
              Mikrofon
              Kamera (volitelně)
              Dva monitory (doporučeno)
              Internetový prohlížeč (doporučen Chrome)FAQ:

Jak se připojím k mému kurzu?

Připojení je velmi snadné. Každému účastníkovi před školením zašleme instrukce k připojení, testovací verzi je možné si stáhnout ZDE.

Dostanu potřebné učební materiály?

Samozřejmě. Elektronické materiály a přístupy k labům budou každému účastníkovi zaslány před zahájením kurzu. Pokud se vyskytne jakákoli komplikace, neváhejte kontaktovat náš klientský servis na info@gopas.cz.

Jsme firma a měli bychom zájem o speciální online školení pro naše zaměstnance.  Je to možné?

Ano. Stačí se obrátit na náš klientský servis s vaším požadavkem a naši zaměstnanci vše zařídí k vaší spokojenosti.

Připíší se mi i za online kurz body do IT klubu ?

Ano. Body se Vám automaticky připíší stejně jako za kurz fyzický. Pokud však využijete naší Garanci získaných vědomostí a kurz si přijde k nám znovu zopakovat, další body již neobdržíte. Body za kurz se připisují jen jednou, na jeho následné bezplatné opakování se již nevztahují.

A jak je to u online kurzů s občerstvením? :-)

Během online kurzů si musíte vystačit s občerstvením vaším, domacím. Samozřejmě při využití Garance vědomostí a následném opakování kurzu fyzicky u nás v učenách vám zajistíme kávy a dalšího občerstvení, co hrdlo ráčí.