Jak na online kurzyNaše kurzy můžete absolvovat i z pohodlí domova

Navíc díky naší garanci získaných vědomostí si absolvovaný online kurz můžete následně zopakovat na standardním kurzu v učebně zcela ZDARMA.

V dnešní době stále více lidí dává přednost online komunikaci a také proto hledá možnosti, jak rozšiřovat své znalosti bez nutnosti fyzické přítomnosti v učebně. GOPAS rád vychází takovýmto zájemcům vstříc a proto připravuje nejoblíbenější kurzy i v online formě. Courseware pro potřeby školení je nainstalován v GOPAS cloudu nebo na fyzických počítačích v učebnách. K počítači se připojíte pomocí vzdálené plochy (RDP – Remote desktop) a tak nemusíte instalovat žádné programy do svého počítače. Pro náročnější kurzy je využívána unikátní teleprezentační technologie GTT. Tato technologie umožňuje online přenos komplexních školení bez ztráty kvality.

Stejně jako v učebně můžete interagovat jak s lektorem, tak s ostatními účastníky kurzu, můžete pokládat dotazy nebo iniciovat odbornou diskuzi.

  

 Na všechna naše online školení se vztahuje naše Garance získaných vědomostí.

Nezbytné technické vybavení:

              Sluchátka/reproduktory
              Mikrofon
              Kamera (volitelně)
              Dva monitory (doporučeno)
              Internetový prohlížeč (doporučen Chrome)
FAQ:

Jak se připojím k mému kurzu?

Připojení je velmi snadné. Každému účastníkovi před školením zašleme instrukce k připojení. 

Dostanu potřebné učební materiály?

Samozřejmě. Elektronické materiály a přístupy k labům budou každému účastníkovi zaslány před zahájením kurzu. Pokud se vyskytne jakákoli komplikace, neváhejte kontaktovat náš klientský servis na info@gopas.cz.

Jsme firma a měli bychom zájem o speciální online školení pro naše zaměstnance.  Je to možné?

Ano. Stačí se obrátit na klientský servis, který vám pomůže zrealizovat váš požadavek.

Připíší se mi i za online kurz body do IT klubu ?

Ano. Body se vám automaticky připíší stejně jako za kurz fyzický. Pokud však využijete naší Garanci získaných vědomostí a kurz si k nám přijdete zopakovat, další body už neobdržíte. Body za kurz se připisují pouze jednou, na jakékoliv další bezplatné opakování se nevztahují.

A jak je to u online kurzů s občerstvením?

Během online kurzů si musíte vystačit s občerstvením vaším, domacím. Samozřejmě při využití Garance vědomostí a následném opakování kurzu fyzicky u nás v učenách vám zajistíme kávy a dalšího občerstvení, co hrdlo ráčí.