Profil firmy

Počítačová škola Gopas je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě. 

Výhradní soustředění na vzdělávací činnost

pocitacova-skola-gopas-web.jpgOd svého založení se GOPAS orientuje primárně na vzdělávání v oblasti IT. Největší důraz klade na kvalitu služeb a spokojenost zákazníka. Opakovaný zájem klientů i jejich doporučení zakládají dlouhodobou prosperitu i vedoucí pozici na trhu. Kvalitu poskytovaných služeb dokazují i certifikace ISO 9001 nebo autorizace Microsoft Gold Certified Partner, kterou GOPAS získal jako první vzdělávací středisko v České republice.

Orientace na potřeby zákazníků

V současné době nabídka kurzů zahrnuje více než 1 400 kurzů nejrůznějších technologií, které jsou do výuky zařazovány na základě poptávky zákazníků. Ve spolupráci s výrobci daných softwarů a s jejich podporou nabízí GOPAS tzv. autorizované kurzy pro jednotlivé oblasti, které mají vysoký informační obsah. V oblastech, které autorizované kurzy nepokrývají, vyvíjí GOPAS vlastní originální kurzy podle požadavků zákazníků.

Manažerská školení

GOPAS nabízí kurzy „hard-skills“ pro IT specialisty a uživatele aplikací, stejně jako kurzy „soft-skills“ pro manažery, kteří oddělení IT řídí, popřípadě pro manažery firem, které se zabývají dodávkami informačních technologií.

Kvalitní lektorský sbor

kvalitni-lektorsky-sbor-pocitacova-skola-gopas.jpgVýuka kurzů je vedena zkušenými a certifikovanými lektory s odbornými znalostmi i nezbytnými pedagogickými a prezentačními dovednostmi. Vzdělávání lektorů je vedeno formou interního certifikačního lektorského systému. Mezi odborníky uznávaný titul MCT (Microsoft Certified Trainer) je výchozím titulem všech lektorů, ovšem většina z nich je na vyšší úrovni několikastupňového systému vzdělávání.

Garance GOPAS

Jako jediná počítačová škola poskytuje GOPAS svým zákazníkům následující garance:

garance-pocitacova-skola-gopas.jpgGarance termínu konání kurzu zaručuje zákazníkům 100% konání kurzu ve zvoleném termínu, aniž by byl kurz zrušen či přeložen z důvodu nízkého počtu účastníků.
Garance získaných vědomostí poskytuje klientům možnost kdykoli zdarma opakovat absolvovaný kurz bez udání důvodu.
Garance know-how poskytuje společnosti jistotu, že peníze vynaložené do počítačového vzdělání zaměstnance nepřijdou ani po personálních změnách ve firmě nazmar.

Lokálně i globálně

GOPAS nabízí své služby na českém a slovenském trhu a zároveň je členem místních i mezinárodních asociací a aliancí školicích firem. Díky tomu přináší na domácí trh nejnovější trendy i zahraniční zkušenosti. Současně se účastní mezinárodních projektů na implementaci nových technologií v nadnárodních společnostech.

Historie

Počítačová škola GOPAS, a.s. vznikla v roce 1992 a už od svého vzniku se soustředila výhradně na vzdělávání v oboru výpočetní techniky a manažerských dovedností. Důsledným dodržováním této strategie a kvalitou své činnosti se postupně vypracovala mezi nejuznávanější firmy v oboru. GOPAS si zakládá na spolupráci s předními dodavateli výpočetní techniky a systémovými integrátory a cení si partnerských vztahů se svými zákazníky z řad uživatelů.

E-learning

E-learning - samostudijni kurzyVedle 1 400 klasických kurzů je GOPAS také dodavatelem e-learningových technologií. Nabízí systém vzdělávání formou samostudijních kurzů. Zde GOPAS zúročil svou zkušenost s klasickým vzděláváním a prostřednictvím vlastního programátorského týmu vyvíjí sofistikované interaktivní kurzy, zaměřené především na oblast produktů Microsoft Office. Absolventi školení z oblasti Microsoft Office v Počítačové škole Gopas mají možnost získat e-learningovou sadu Microsoft Office za zvýhodněnou cenu.

Autorizace

Počítačová škola GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání a partnerem společností Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions), Oracle (OAEC), SUSE, EC-Council, Global Knowledge, IREB, HP, SAP, Adobe, Corel, EDB, ITpreneurs, Red Hat a DASA.

autorizace-pocitacova-skola-gopas-web.jpgZároveň je autorizovaným testovacím střediskem firem Prometric (Prometric APTC), Kryterion, CompTIA a Pearson VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence), testovacím střediskem pro získání certifikátů Microsoft Office Specialist. Je akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
 
GOPAS je členem IAMCP (Mezinárodní asociace certifikovaných partnerů Microsoftu), AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých), ICT Unie (Sdružení pro informační technologie a telekomunikace) a společnosti People Management Forum (dříve ČSRLZ).

Personální zázemí

GOPAS provozuje celkem tři počítačové školy – v Praze, Brně a Bratislavě o celkové kapacitě 41 počítačových učeben. V současné době zaměstnává 50 interních zaměstnanců a má přes 150 stálých externích konzultantů a lektorů.

Řízení kvality

O kvalitě poskytovaných služeb svědčí získaný certifikát ISO 9001 a akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro rekvalifikace.

Konference, semináře, workshopy

konference-teched-devcon-pocitacova-skola-gopas.jpgNezanedbatelnou aktivitou GOPASu je pořádání konferencí, seminářů a workshopů. GOPAS konference TechEd-DevCon, HackerFest, JavaDays a G2B•TechEd patří mezi největší IT události v České republice. V průběhu celého roku reaguje GOPAS na aktuální novinky a zajímavosti v oblasti IT pořádáním menších konferencí a seminářů, jako jsou ManDay.IT, Power BI Day, Security Day a další.teched-pocitacova-skola-gopas-(1).jpgTechEd-DevCon je největší IT odbornou událostí v České republice se skoro již 20letou tradicí. Konference je určená všem z oborou informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft.

hackerfest-pocitacova-skola-gopas-(1).jpgHackerFest je největší IT Security a Hacking událost v České republice. Každý rok se účastníci konference HackerFest mohou těšit na aktuální přehled nebezpečných podob hackingu a tipy na ochranu osobních i firemních dat, známé IT Security experty, etické hackery a workshop.


javadays-pocitacova-skola-gopas-(2).jpgJavaDays je česká konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými osobnostmi Javy. JavaDays je určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související technologie zajímají.
 

g2bteched-pocitacova-skola-gopas-(1).jpgG2B•TechEd je brněnská IT konference zaměřující se na novinky a budoucí trendy oblasti produktů společnosti Microsoft. Konference G2B•TechEd je svou velikostí a koncepcí tím pravým místem pro setkání s kolegy z oboru, stejně tak i pro načerpání praktických a užitečných informací od předních IT odborníků.

 

Obchodní údaje

název společnosti: GOPAS, a.s.
sídlo společnosti: Kodaňská 1441/46, Praha 10, 101 00
IČ: 63911035
DIČ: CZ63911035
   

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 7753.

Logo ke stažení ve formátu JPG naleznete ZDE

Virtuální prohlídka Gopas Praha