Získali jsme prestižní ocenění Circle of Excellence ATC

Organizace EC-Council každoročně udílí mezinárodní ocenění školícím střediskům za kvalitu a vysokou úroveň předávaných informací při školení EC-Council kurzů. Letos v rámci Global Award EC-Council 2014 získala Počítačová škola Gopas prestižní ocenění Circle of Excellence ATC a zároveň si odnesla i cenu pro našeho odborného garanta a lektora kurzů IT Security/Hacking, Williama Ischanoeho, Circle of Excellence Instructor.


awards.pngOcenění uděluje EC-Council  (International Council of E-Commerce Consultants), světová autorita v certifikaci a vzdělávání odborníků na IT bezpečnost a etický hacking. EC-Council   vlastní a vyvíjí kurzy a bezpečnostní certifikace, jako světově nejznámější Certified Ethical Hacker (CEH), Computer Hacking Forensics Investigator (CHFI) nebo EC-Council Certified Security Analyst (ECSA)/License Penetration Tester (LPT).

Circle of Excellence ATC získává pouze 5 akreditovaných školících středisek v každém regionu světa. Vítězové jsou pečlivě vybíráni z více než 450 školicích center v 70 zemích světa a musí splňovat přísná kritéria stanovená organizací EC-Council. Oceněné školící středisko je symbolem kvality a vysoké úrovně předávaných informací při školení EC-Council kurzů. Svými aktivitami v rámci vzdělávání v oblasti IT bezpečnosti a etického hackingu je  Počítačová škola Gopas proaktivním hráčem, inovátorem a prestižním poskytovatelem školení EC-Council.

Od společnosti EC-Council nabízíme tyto kurzy IT bezpečnosti:

DSC_4214.jpg
Výkonný ředitel Jan Dvořák spolu se zakladatelem a prezidentem organizace EC-Council Jayem Bavisiem.
 
Aktualizováno: 22.10.2014
Publikováno: 16.10.2014