TechEd-DevCon 2013 je tu!

Na nejrozsáhlejší odbornou konferenci pro IT specialisty v ČR pořádanou Počítačovou školou Gopas si v letošním roce udělejte čas ve dnech 21. - 24 . května. Tento již 11. ročník konference o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft se tentokrát uskuteční v prostorách multikina Premiere Cinemas v obchodním centru Park Hostivař, Švehlova 1391/32, Praha 10 – Hostivař. Jedná se o nejmodernější multikino v ČR vybavené projektory s rozlišením 4K.
 
V průběhu čtyř dnů si budete mít možnost vybrat z více než 60 odborných technických přednášek prezentovaných zkušenými certifikovanými profesionály, lektory Počítačové školy Gopas. Jejich praktické zkušenosti a odborné znalosti zaručují hlubokou znalost a vysokou úroveň prezentace přednášených témat.
 
Souběžně bude v konferenčním komplexu probíhat doprovodný program, diskuzní fóra a „Ask the Expert“ stánek. Čtvrteční večer bude patřit zábavné TechEd party.

Hlavní témata konference budou: Windows 8, Windows Phone 8, Windows Tablet 8, Windows Server 2012, Exchange 2013, SharePoint 2013, SQL 2012, System Center 2012, Lync 2013, .NET 4.5, Visual Studio 2012, ASP.NET, Windows Azure, Win RT, Xaml, TFS 2012 a mnoho dalších.

Konkrétní program konference  pro vás právě připravujeme. Bude tradičně rozdělen do více sálů dle zaměření jednotlivých přednáškových bloků:
 
• ShowIT Hall
pro IT administrátory a manažery
• DevCon Hall
pro vývojáře
• Geek Hall 
nabízející opravdové technické lahůdky
• SQLFest Hall
s přednáškami především z oblastí SQL Serveru
   a Business  Intelligence
• Mix Hall
s přednáškami střídavě pro IT Pro a vývojáře
 
Další informace najdete na www.teched.cz nebo zde. Informace jsou průběžně doplňovány a aktualizovány.
 
I tentokrát nabízíme dva druhy vstupenek: STANDARDNÍ 4-DENNÍ VSTUPENKU na celou konferenci TechEd-DevCon 2013 (úterý-pátek 21.-24. května) nebo SPECIÁLNÍ 2-DENNÍ VSTUPENKU (čtvrtek-pátek 23.-24. května). Tyto poslední dva dny konference budou obohaceny o přednášky databázových specialistů.
Možnost registrace: zde

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Teched_akce.jpg

Aktualizováno: 17.04.2013
Publikováno: 11.02.2013