SUSE Linux Enterprise

Počítačová škola Gopas se v roce 2013 stala autorizovaným školicím partnerem společnosti SUSE a do své nabídky zařadila několik nových kurzů pro začínající i pokročilé správce open source operační platformy pro firemní použití na serverech i pracovních stanicích.
 

 

SUSE je předním poskytovatelem podnikových řešení Linuxu, která zvyšují flexibilitu, snižují náklady a složitost řízení v dynamických IT prostředích. S produkty soustředěnými okolo SUSE Linux Enterprise, maximálně interoperabilní platformy pro náročné nasazení, SUSE umožňuje organizacím poskytovat bezproblémové výpočetní služby napříč fyzickými, virtuálními i cloudovými prostředími. Díky skvělým produktům a široké síti partnerů mohou řešení SUSE sloužit tisícům organizací po celém světě. 

 
Vyberte si kurz z nabídky Počítačové školy Gopas:

Základy SUSE Enterprise Linux 11 SP2 [SUSE3115]
Administrace SUSE Linux Enterprise Serveru 11 SP2 [SUSE3116]
Pokročilá administrace SUSE Linux Enterprise Server 11 SP2 [SUSE3117]
 

Ve středu 22. ledna 2014 vás zveme na konferenci SUSE Linux Expert Forum, jejímž jsme partnerem. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost diskutovat s nejlepšími IT odborníky na téma Linux a jeho využití ve firemním prostředí. Zaregistrujte se na konferenci ještě dnes a vyhrajte celoroční předplatné časopisu Computerworld. 
 
 
SUSE-Linux-(1).PNG


SUSE Linux Enterprise od společnosti Novell je nejpropracovanější a ekonomicky nejvýhodnější operační platforma pro firemní použití na serverech (SUSE Linux Enterprise Server) i pracovních stanicích (SUSE Linux Enterprise Desktop). Platforma SUSE Linux Enterprise je velmi rychle připravena k provozu klíčových podnikových aplikací a datových center všech velikostí a určení. Nová generace systému SUSE Linux Enterprise přináší ekonomicky výhodnou platformu pro kritické podnikové aplikace nasazené na fyzických i virtuálních serverech, na specializovaných zařízeních i v cloudu SUSE Linux Enterprise je podporován a certifikován předními světovými výrobci hardwaru a dodavateli softwaru.
Aktualizováno: 08.01.2014
Publikováno: 31.12.2013