Podrobný PROGRAM TechEd-DevCon 2013

Největší odborná IT konference v ČR TechEd-DevCon 2013 přináší svůj podrobný časový harmonogram. Ve více než 60 prezentačních blocích vás naši přední IT specialisté seznámí s novinkami a aktualitami nejen ze světa Microsoft. Přednášky jsou tematicky rozděleny do oblastí pro IT specialisty, vývojáře, databázové specialisty a skutečné geeky. Letošní 11. ročník jsme navíc obohatili o blok přednášek z oblasti IT bezpečnosti. Namíchejte si z našeho programu přesně takový koktejl přednášek, který vám bude chutnat nejvíce.
 
Termín konání: 21.- 24. května 2013
Místo konání: Multikino Premiere Cinemas, Park Hostivař, Švehlova 1391/32, Praha 10 – Hostivař (GPS: 50°3'12.914"N, 14°31'3.809")
Registrace a více info na www.teched.cz nebo ZDE.

468x60.jpg
 

Speciálním hostem konference bude Wayne Burke, mezinárodně uznávaný bezpečnostní expert s mnoha praktickými zkušenostmi, etický hacker a IT odborník. Do bloku přednášek z oblasti IT bezpečnosti přispěje dvěma prezentacemi s reálnými ukázkami hackerských útoků:
 
wayneburke.JPGWayne Burke
Zakladatel a CSO společnosti Sequrit CSI - Cyber Security Institute se zabývá poradenstvím, prováděním penetračních testů a bezpečnostních analýz pro takové organizace jako jsou NATO, Europol, FBI, Air Force a mnoho dalších. Spolupracuje s vládními úřady v Evropě, USA i Asii (např. v Nizozemí, Singapuru, Malajsii).
S naší počítačovou školou spolupracuje od roku 2012, kdy GOPAS získal autorizaci ke školení kurzů společnosti EC-Coucil a obohatil svoji nabídku kurzů o celosvětově oblíbený kurz Certified Ethical Hacker a kurz pro uživatele Certified Secure Computer User. Wayne je autorem osnov mnoha bezpečnostních kurzů společnosti EC-Council a za svoje výborné prezentační schopnosti a odborné znalosti byl oceněn titulem „EC-Council Instructor of the Year 2012“.
Předávání vlastních zkušeností a znalostí formou prezentací s reálnými ukázkami je jeho vášní. Přesvědčte se sami, že díky jeho velkému zaujetí pro oblast bezpečnosti a neutuchající energii se na jeho přednáškách rozhodně nudit nebudete.
 
Aktualizováno: 12.09.2013
Publikováno: 26.04.2013