PRINCE2® - další získaná autorizace pro vás!

Jedním, ze základních kvalifikačních předpokladů pro získání či upevnění pozice projektového manažera je získání mezinárodně platného akreditovaného certifikátu PRINCE2®. V dnešní době je certifikát podmínkou pro řízení projektů nejen u zakázek státní správy ale i v soukromém sektoru. Z hlediska HR je certifikace jedním z nejvíce vyhledávaných kvalifikačních atributů při obsazování pozic projektových manažerů a vedoucích týmů.

Pro zajištění maximální kvality služeb jsou od 1. 10. 2014 kurzy Prince2® realizovány přímo akreditovanou Počítačovou školou Gopas v jejích prostorách, či v případě privátního školení přímo u zákazníka. Osnova stávajících kurzů byla vytvořena přímo pro GOPAS, a.s. a kurzy jsou školeny profesionálními lektory, kteří školí tuto tématiku exkluzivně pro naší Počítačovou školu. S dosavadním dodavatelem školení  jsme v září 2014 ukončili spolupráci.

PRINCE2® Foundation [PRINCE2F]
Naučíte se neomylně určit důležité faktory pro úspěšnou realizaci projektu, aplikovat procesy a techniky metodiky PRINCE2®. Opomenuty nezůstanou ani způsoby využití důležitých manažerských nástrojů PRINCE2®. Součástí kurzu je složení certifikační zkoušky PRINCE2® Foundation.

PRINCE2® Practitioner [PRINCE2P]
Cílem kurzu je praktické procvičení v řízení projektů pomocí metodiky PRINCE2® a příprava na mezinárodní certifikační zkoušku PRINCE2® Practitioner. Podmínkou účasti je znalost metodiky PRINCE2®  na úrovni PRINCE2® Foundation.

PRINCE2® Foundation + Practitiononer [PRINCE2FP]
Intenzivní pětidenní certifikované školení složené z kurzu PRINCE2® Foundation (včetně zkoušky, která se musí složit úspěšně, abyste mohli pokračovat dále) a kurzu PRINCE2® Practitioner (také včetně certifikační zkoušky).

PRINCE2_web.jpg

PRINCE2® je registrovanou ochrannou známkou AXELOS Limited. Kurzy jsou pořádány ve spolupráci se společností OCIRIS (SCHWEIZ) GmbH jako BCS ATO.
Aktualizováno: 06.03.2015
Publikováno: 22.09.2014