Opakování zkoušky Microsoft zdarma!

Chystáte se na certifikační testy Microsoft v oblasti IT Pro, Developer nebo Dynamics a máte obavu, že neuspějete u testu?

Společnost Microsoft příchází s oblíbeným 2nd Shot neboli možností opakování testu zdarma pro ty, co na poprvé neuspěli.

Zaregistrujte se před konáním certifikační zkoušky na webových stránkách Prometric do kampaně "Second Shot" a po vyplnění  potřebných údajů vzápětí obdržíte e-mail s číslem vašeho Second Shot voucheru. Pak už si jen stačí objednat příslušný certifikační test v GOPASu a do objednávky nezapomenout uvést číslo Second Shot voucheru. Číslo Second shot voucheru je nutné uvést při objednávání již prvního pokusu o složení testu Microsoft. V případě, že se vám nepodaří uspět při testu na první pokus, budete mít automaticky možnost test Microsoft opakovat ZDARMA! 

Nemějte už obavu, že byste certifikační test Microsoft nezvládli a zaregistrujte se pro druhou šanci zde: REGISTRACE
Následně získané číslo Second Shot voucheru uveďte při objednávání prvního pokusu na složení certifikačního testu Microsoft v GOPASu zde: OBJEDNÁVKA ZKOUŠKY

Pro více informací, jak "Second Shot voucher" získat a použít, neváhejte kontaktovat náš klientský servis telefonicky: +420 234 064 900-3 nebo e-mailem: info@gopas.cz

Akce Second Shot pro jednotlivé zkoušky trvá od 1. září 2013 do 31. května 2014.

Vyberte si svoji certifikační zkoušku v  přehledu školení a souvisejících certifikací Microsoft Training and Certification Guide.
Používáte-li Windows 8 nebo 8.1, využijte aplikaci Training and Certification Guide, která vám usnadní orientaci v certifikačních zkouškách a titulech.


second_shot-(1).jpg
 

Aktualizováno: 14.04.2014
Publikováno: 30.08.2013