Nový kurz Teoretický úvod do Agilních metod a Scrum procesu

Agilní metody shrnují základní principy, kterými by se měl úspěšný projekt řídit a aplikují je na komplexní prostředí, jakým je vývoj softwarových produktů. Tento proces stojí na týmové spolupráci, otevřené komunikaci, zapojení zákazníka a připravenosti na změnu.

Agilní metody vám pomohou zlepšit efektivitu práce vašeho týmu. Pomocí správného využívání agilních metod a Scrum procesu dokážete i lépe reagovat na náhlé změny v průběhu projektu a zároveň vám dávají možnost flexibilně nasazovat funkcionalitu, která patří mezi důležité hodnoty zákazníka v průběhu celého projektu.

Kurz Teoretický úvod do Agilních metod a Scrum procesu je důležitým základem pro certifikaci "CSM - Certified Scrum Master" případně dobrým základem pro navazující školení "Agilní metody a Scrum Proces - Praktická implementace".

Nejbližší termín je již 11. ledna 2017. Nezmeškejte proto tuto příležitost a registrujte se na školení SCRUM již dnes.

objednat_button_orange.jpg


zuzka_kont388.jpgZuzana Šochová
- lektorka Počítačové školy Gopas a konzultantka

Agilním metodám se věnuje od roku 2005. O projektovém managementu a agilních metodách přednáší na mezinárodních konferencích, spolupracuje s českými univerzitami a přispívá do odborných časopisů a publikací. 


Scrum.jpg

Aktualizováno: 05.12.2016
Publikováno: 09.01.2015