HackerFest 2013 – největší IT Security/Hacking událost v ČR!

Kybernetické zlo číhá v současné době téměř všude. Pokud vám není lhostejná bezpečnost vaší firmy, zúčastněte se unikátní konference Počítačové školy Gopas o nejčastějších a nejaktuálnějších hrozbách v kyberprostoru v podání významných bezpečnostních specialistů s mnoha praktickými zkušenostmi. HackerFest 2013 je bezpečnostní konference o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby, doprovázená praktickým workshopem.

GOPAS přivádí do Prahy světoznámé IT Security experty, etické hackery, kteří vám společně s našimi předními specialisty z oblasti IT bezpečnosti předvedou hacking v jeho nejaktuálnější podobě. V pondělí 21. 10. 2013 se přijďte podívat na ukázky hackingu zaměřeného proti většině firemních prostředí, ať už je motivací konkurenční boj, průmyslová špionáž či hacktivism. Demonstrace předvedou naši i zahraniční bezpečnostní odborníci s mnoha praktickými zkušenostmi s penetračním testováním, zabezpečováním webových aplikací, Active Directory či Microsoft Windows. A chcete-li si zkusit praktiky hackerů na svém vlastním notebooku, tabletu či mobilu, využijte skvělé možnosti zúčastnit se workshopu vedeného expertem ve svém oboru Waynem Burkem v úterý 22. 10. 2013.


Program akce na WWW.HACKERFEST.CZ

Na jednodenní konferenci nahlédnete spolu s Paulou Januszkiewicz do mysli hackerů útočících na Windows 8 a Windows Server 2012. Wayne Burke vám předvede, jaká speciálně upravená mobilní zařízení využívají kyberzločinci ke spouštění hacking útoků.  Čeští odborníci Michal Altair Valášek a William Ischanoe vám ukáží, jak se bránit útokům na webové aplikace. Ondřej Ševeček, uznávaný odborník na Active Directory infrastrukturu, vám mimo jiné předvede, jak snadno lze zasáhnout AD a dostat se z poddomény do Enterprise Admins.

Vstupné – 2 druhy:

KONFERENCE HackerFest 2013
1denní: 21. 10. 2013
Cena: 2 900 Kč (bez DPH)
Místo konání konference: Premiere Cinemas Park Hostivař, Švehlova 1391/32, Praha 10

KONFERENCE HackerFest 2013 + WORKSHOP iHack/Secure Mobile Device (Wayne Burke)  - WORKSHOP JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN!
2denní: 21. + 22. 10. 2013
Cena: 3 900 Kč (bez DPH)
Místo konání workshopu: sál Aquarius, Microsoft, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4

Cena zahrnuje oběd, nealko nápoje, slané a sladké občerstvení. Na akci se nevztahují žádné slevy, uvedené ceny jsou konečné.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat náš klientský servis na: info@gopas.cz

Největší IT Security Hacking událost

Aktualizováno: 11.10.2013
Publikováno: 15.07.2013