GOPAS rozšířil svoji nabídku o školení SAP

Počítačová škola Gopas uzavřela partnerskou spolupráci se společností SAP, jedním z největších výrobců software na světe. GOPAS  tak rozšířil nabídku svých školení o širokou škálu kurzů pro uživatele systému SAP, vývojáře a administrátory, vedoucí pracovníky, SAP konzultanty. V nabídce GOPASu jsou i odpovídající certifikační zkoušky SAP.
 
 
 
sap.png
Informační systém SAP je špičkové komplexní ERP řešení pro efektivní řízení organizací a společností libovolné velikosti a zaměření. Nabízí komplexní systém pro klíčové oblasti plánování podnikových zdrojů pomocí funkčních modulů pro účetnictví, reporting, analýzy, řízení finančních toků, controlling, řízení lidských zdrojů, skladu, zásob, logistiky, vztahů se zákazníky, plánování výroby atd.
 
 
Tento software, který zefektivňuje obchodní a organizační procesy a pomáhá zlepšovat vztahy se zákazníky, je využíván mnoha předními firmami na celém světě.  Dobře proškolení uživatelé pracují se systémem efektivně, šetří tak svůj čas a zvyšují spolehlivost odvedené práce. Proto se GOPAS rozhodl rozšířit svoji nabídku kurzů právě o školení informačního systému SAP. Přehled školení naleznete v sekci Nabídka kurzů - SAP

Kurzy informačního systému SAP
Aktualizováno: 05.09.2013
Publikováno: 25.08.2013