GOPAS na e-learning konferenci SEMIS


XV. ročník konference o e-learningu se bude konat 15. dubna 2015 v Hotelu Barceló Praha. E-learning forum 2015 vás zasvětí do nových Online technologií pro rozvoj lidského potenciálu.

Jednotlivé příspěvky se budou věnovat jak zavedeným nástrojům, jako jsou webináře, videokonference a virtuální vzdělávací prostředí, tak i aktuálním trendům. Návštěvníci konference se například dozvědí, jak mohou digitální odznaky podpořit neformální vzdělávání, jaké gamifikační prvky zefektivňují e-learning a jak fungují globální blended MOOC v praxi. V ohnisku zájmu bude i generace Y a její nové vzdělávací potřeby, LMS Moodle a jeho propojení s dalšími informačními systémy ve firmách a také zásady správného designu i managementu e-learningových kurzů.

Podrobný program je dostupný na webu konference. Role moderátora se v letošním roce zhostí Petr Jančařík.

Neváhejte a navštivte stánek Počítačové školy Gopas, kde Vám budou zodpovězeny jakékoliv dotazy ohledně naší nabídky e-learningových i klasických kurzů.

Pořadateli konference jsou vzdělávací společnosti 1. VOX a.s., SEMIS spol. s r.o. a Univerzita Jana Amose Komenského Praha.

SEMIS.jpg

Aktualizováno: 09.04.2015
Publikováno: 23.03.2015