GOPAS je partnerem programu iBOD

Společnost GOPAS se 1. 12. 2014 jako jediná a první společnost zaměřená na vzdělávání v oblasti informačních technologií stala významným partnerem populárního programu zákaznických výhod, iBOD.

IBOD
je unikátní multipartnerský bonusový program, který umožňuje jeho členům získat za své nákupy v rámci partnerské sítě iBODu odměny rychleji a pohodlněji. IBOD zastřešuje pestrou škálu zboží a slevových poukázek z rozličných oblastí. Nabídka odměn je cílena na celé domácnosti a mimo jiné zahrnuje oblast cestování, bankovních služeb, PC, elektroniky a domácích spotřebičů, péči o dítě, knihy, hobby a módy.

V nabídce katalogu odměn programu iBOD jsou od 1. prosince 2014 k dispozici iKUPONY na vybraná školení například z oblastí kurzů START, Kancelářské programy, Grafika, multimédia a design, vouchery na certifikační zkoušky MOS, MTA, SelfTesty, semináře Vývojářské školy, e-Learning aj.

GOPAS_sablona_ikupon.jpg

Dále společnost GOPAS umožnila členům věrnostního programu ITklub převod IT bodů získaných dle pravidel ITklubu na ibody formou automatické konverze při směnném kurzu 1 ITB = 10 ibodů. Členové ITklubu mohou ibody získat i prostřednictvím dárkového e-shopu ITklubu.

logo_iBOD.jpg

 
Aktualizováno: 01.12.2014
Publikováno: 27.11.2014