Bezpečnostní expert Wayne Burke opět v GOPASu

1. - 5. prosince 2014 se v pražské pobočce Počítačové školy Gopas uskuteční zcela mimořádný termín kurzu EC-Council Certified Security Analyst (ECSA). Jedná se o pokročilé hacking školení vhodné pro absolventy kurzu Certified Ethical Hacker (CEH).


Kurzem vás provede Wayne Burke, bezpečnostní expert s bohatými praktickými zkušenostmi se školením a poradenstvím v oblasti IT bezpečnosti. Jeho poradenské a vzdělávací aktivity zahrnují specializaci na penetrační testy, forenzi a návrh bezpečné infrastruktury. Má zkušenosti s DMZ firewall, zabezpečením VPN, EAP/TLS, PEAP, SSL, PKI, čipovými kartami, biometrickými prvky, IPSEC, IDS, zranitelností skenerů, AV, Honey Pot, audity, filtrováním politik, vícevrstvovým šifrováním souborových systémů apod. Pracoval pro vládní úřady mnoha zemí, zdravotní instituce, renomované korporace i pro prestižní finanční společnosti.

Během tohoto velmi intenzivního školení se naučíte nejen rozpoznávat hlavní rizika a vytvářet vhodná doporučení pro IT politiky, která mají za cíl odstraňování těchto rizik, ale i navrhovat komponenty zabezpečení a zavádět metodiku jejich testování pro co nejúčinnější ochranu před hackery.

Školení je zakončeno certifikační zkouškou 412-79 EC-Council Certified Security Analyst, která je stejně tak jako i originální materiály společnosti EC-Council v ceně kurzu.

Využijte této jedinečné příležitosti a registrujte se na kurz bezpečnosti ECSA.

Wayne_B_12_2014.png

Aktualizováno: 06.11.2014
Publikováno: 05.10.2014