Počítačová škola GOPASNovinky

Využijte čas naplno! Absolvujte naše online školení.

Chcete se vzdělávat z pohodlí domova nebo přímo z vaší kanceláře? Chcete váš čas využívat efektivněji? Pak neváhejte a přihlaste se na naše nové termíny online kurzů.
 

15% sleva na Red Hat Virtual Training a RHLS

Využijte slevu 15% na Red Hat Virtual Training a RHLS. Jen do konce května můžete využít nabídky od společnosti Red Hat. Vyberte si uvedených termínů nebo poptejte Virtual Training dle svých potřeb a ziskejte slevu 15%. Sleva se nevztahuje na certifikační zkoušky.
 

Testování a certifikace v době covidové

Vážení absolventi našich kurzů, z důvodu prodloužení karanténních opatření, jsme nuceni zrušit testování a certifikace. V pražské pobočce Počítačové školy GOPAS, minimálně do 14.4.2020 a brněnské testovací centrum bude uzavřené do konce dubna. Tyto lhůty mohou být dále prodlouženy v závislosti na vývoji situace a dalších nařízení vlády.

 

Provoz poboček v rámci krizového opatření

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou České republiky, jsme nuceni přesunout konání našich kurzů do on-line prostředí a uzavřít všechny pobočky naší Počítačové školy GOPAS.
Maximum kurzů budeme dále školit a v nejbližších dnech vypíšeme nové termíny on-line kurzů.

 

 

Buď (Hac)king s novými kurzy z oblasti ethical hackingu

Všichni fanoušci hackingu mají možnost absolvovat pokračování oblíbeného kurzu Hacking v praxi [GOC3]. Následné kurzy [GOC32], [GOC33] poskytují detailní náhled do světa hackingu, díky kterému účastníci prohloubí své znalosti.