Počítačová škola GOPASNovinky

Certifikace: Letní provoz

Plánujete-li v průběhu tohoto léta absolvovat zkoušky a doplnit své certifikace, věnujte prosím pozornost informacím níže. Zároveň upozorňujeme, že otevírací doba testovací místnosti je pouze ve všedních dnech, a to od 8:30 do 16:30.
 

Security Day 2019 s Paulou Januszkiewicz

Po mnoha dotazech od vás, zda se i letos bude konat Security Day, můžeme nyní oficiálně potvrdit, že bude! A i letos ho povede mezinárodně uznávaná bezpečnostní expertka Paula Januszkiewicz ze CQURE. Exkluzivní seminář proběhne 17. 9. 2019 v pražské pobočce společnosti Microsoft.
 

HackerFest workshop vyprodán! Registrujte se na 2. termín.

Přestože do konference HackerFest 2019 zbývá ještě nějaký ten měsíc, už nyní je 1. termín workshopu vyprodán. Pro ty, kteří se na konferenci s workshopem doposud nestihli registrovat, máme dobrou zprávu! Vyhlašujeme 2. termín HackerFest workshopu, který se uskuteční 18. 9. 2019. Registrujte se ZDE.
 

Osvoboďte aplikace od MS Office!

Píšete příležitostně makra pro Excel nebo jiné MS Office aplikace? Slyšeli jste o světě .NET, kde lze psát samostatné aplikace pro Desktop, Web nebo mobilní zařízení, ale neměli jste odvahu se do toho pustit?
 

Užijte si září plné hackingu! "HACKombo" začíná 16. 9.

Využijte září k rozšíření svých IT znalostí a zúčastněte se jedinečného "hackovacího maratonu", který odstartuje konference HackerFest 2019 - největší IT Security a Hacking událost letošního roku! Konference bude doprovázena praktickým workshopem a exkluzivním seminářem s Paulou Januszkiewicz, na který se můžete registrovat již nyní!