Počítačová škola GOPASNovinky

Absolvujte ITIL Service Strategy i s certifikační zkouškou!

Service strategy je první fáze životního cyklu poskytování IT služeb podle doporučení ITIL. Úkolem této fáze je zvážit všechny aspekty požadavků na novou IT službu na změnu v existující službě v souladu s obchodní i IT strategií.
 

Konference Power BI Day 2019 je VYPRODÁNA!

Do konference Power BI Day zbývají sice ještě více jak 3 týdny, ale už teď je 2. ročník této konference kompletně vyprodaný. Na všechny, kteří se stihli včas registrovat se těšíme 11. 4. 2019! A pro ty, kteří se registrovat nestihli, máme i přesto dobré zprávy. Rozšířit si své znalosti v oblasti Power BI můžete na našich nových kurzech!
 

Konec podpory SQL Serveru 2008. Jste připraveni?

Microsoft již brzy ukončí podporu pro SQL Server 2008 a Windows Server 2008. Termín pro ukončení podpory SQL Serveru 2008/2008 R2 je stanoven na 9. čevence 2019. U Windows Server 2008 následně na 14. ledna 2020. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili kurzy, které se vám jistě v následujících měsících budou velice hodit.
 

SLEVA 30% na certifikaci ITIL 4!

Absolvovat kurzy z oblasti řízení IT se u nás vyplácí! A u kurzů ITIL to nyní platí dvojnásob! Pro všechny držitele certifikace ITIL 3 Foundation nabízíme slevu 30% z ceny certifikace ITIL 4 Foundation! Akce je platná do 31. 8. 2019, využijte proto této nabídky co nejdříve. Pro více informací nás kontaktujte na info@gopas.cz.
 

COBIT 2019 - Framework for Frameworks

V každé firmě už slyšeli o různých "best practices" a "frameworcích". Ti, co provozují service desk znají ITIL. Ti, co řeší projekty znají PRINCE2, nebo nějakou agilní metodu jako je SCRUM. Ti, co řeší projekty znají PRINCE2, nebo nějakou agilní metodu jako je SCRUM. Ti, co řeší architekturu zase znají TOGAF. Každý z těchto frameworků pomůže určité skupině lidí.