Podpořili jsme Nadační fond pro předčasně narozené děti

Minulý týden proběhlo slavnostní předání námi věnované částky Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny, který přímo pomáhá konkrétním rodinám jež se ocitly z důvodu předčasného příchodu potomka v nelehké psychické a finanční situaci.

 
V rámci našich CSR aktivit podporujeme projekty zaměřené na děti, zdravotně postižené i starší spoluobčany. Rozhodli jsme se proto zapojit do projektu "Žehlím si karmu" a pomoci Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiče tím, že po dobu jednoho měsíce přispějeme 10 Kč z každého prodaného kurzu. 
 
Za období od 17. listopadu do 17. prosince se nám podařilo shromáždit celkem 19 520 Kč, které ve formě symbolického šeku předal náš výkonný ředitel Jan Dvořák zástupkyním fondu - jeho zakladatelce Markétě Stránské a výkonné ředitelce Lence Hrabovské.

 
Slavnostní předání symbolického šeku
zehlim-si-karmu-500.png
Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny byl založen v prosinci roku 2013. Nadační fond vznikl na základě osobní zkušenosti zakladatelky s příchodem předčasně narozených dvojčat na svět. Cílem fondu je pomáhat rodinám předčasně narozených dětí, které se ocitly v tíživé finanční a psychické situaci. Nadační fond pomáhá vždy konkrétní potřebě spojené s předčasně narozeným dítětem. www.ZehlimSiKarmu.cz
Aktualizováno: 03.03.2017
Publikováno: 02.03.2017