Certifikace Microsoft III. generace

V souvislosti s narůstající popularitou cloudových řešení a zvyšující se tendencí jejich využívání roste přirozeně i poptávka po znalých, zkušených a certifikovaných odbornících. Certifikační program Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA) je určen budoucím IT profesionálům. Získání tohoto titulu je prvním krokem na cestě k prokázání vašich
IT znalostí, k získání dobré pracovní pozice a také k úspěšnému složení obtížnějších certifikací Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE) nebo Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD). Tyto dva zásadní certifikační programy společnosti Microsoft umožňují rozeznat skutečné IT profesionály s obsáhlými znalostmi, zkušenostmi a schopnostmi nacházet správná řešení.

Prokážete-li se svému zaměstnavateli certifikátem MSCE nebo MCSD, již není co řešit. Hned je mu jasné, že má čest se skutečným odborníkem. Vrcholem vaší certifikační cesty je pak program Microsoft Certified Solutions Master (MCSM) určený nejzkušenějším specialistům.

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky najdete zde nebo se s vaším dotazem bez obav obraťte na naše administrátory testovacího centra Počítačové školy Gopas prostřednictvím info@gopas.cz.

 
Skladba certifikací Microsoft cloud-(1).jpg
Pyramid_Blue_Master.png MCM (Master) MCSM (Solutions Master)
Pyramid_Blue_Expert.png MCITP (IT Professional)
 
MCPD (Professional Developer)
MCSE (Solutions Expert)
MCSD (Solutions Developer)
Pyramid_Blue_Associate.png MCTS (Technology Specialist) MCSA (Solutions Associate)
 
Skladba certifikací Microsoft Office znalosti-(1).jpg special.jpg
Pyramid_Orange_Master.png Rutinní a efektivní ovládání balíku Microsoft Office Microsoft Office Specialist Master
Pyramid_Orange_Expert-(1).png Prokázání pokročilých znalostí práce s Microsoft Office Microsoft Office Specialist Expert
Pyramid_Orange_Associate.png Uznávaný standard potvrzujicí základní dovednosti
v práci s Microsoft Office
Microsoft Office Specialist

 

Aktualizováno: 24.05.2012
Publikováno: 12.04.2012