Získejte vstup na G2B•TechEd 2018 ZDARMA!

29. - 30. 1. proběhne 2. ročník IT konference G2B•TechEd. Kromě řady zajímavých přednášek od TOP českých i zahraničních speakerů se můžete těšit také na soutěže, partnerské stánky a Ask the Expert sekci, na které se budete moci zeptat speakerů na to, co vás ze světa IT nejvíce zajímá. POZOR! I letos můžete získat vstup na G2B•TechEd ZDARMA!

Zajímají vás ty nejnovější informace ze světa IT a rádi byste se potkali se stejnými nadšenci a TOP speakery z řad IT profesionálů, vývojářů, databázových specialistů a security expertů? V tom případě byste na konferenci G2B•TechEd 2018 rozhodně neměli chybět!

G2B•TechEd 2018 nabídne nejaktuálnější přehled o současných i budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft, ale také např. v oblasti IT bezpečnosti!
 

Získejte vstup ZDARMA!

V případě, že si na období od 1. 3. do 30. 6. 2018 objednáte libovolný oficiální kurz Microsoft (MOC) o délce 5 dnů (včetně příručky), který v daném období v Počítačové škole Gopas (Praha, Brno) rovněž absolvujete, vrátíme vám zpět vstupné na G2B•TechEd 2018 v plné výši! (cena vstupného bude odečtena od výsledné ceny kurzu).

Podmínka:
"Do akce se nezapočítávají partnerské, letní ani žádné další slevy. Částka 4 990 Kč bez DPH bude odečtena formou slevy od plné ceny vybraného kurzu. Kurzu se musí zúčastnit stejná osoba, která byla přihlášena na konferenci G2B•TechEd 2018, sleva je tedy nepřenosná."

Témata přednášek:

ASP.NET Core
Kradení šifrovacích klíčů z paměti programů a OS
Microsoft 365 a GDPR
TFS 2018 a VSTS
Azure Cosmos DB - Swiss-knife databáze
Raspberry Games
Hyper-V Performance Troubleshooting
Zobrazit všechny přednášky »
Registrace
VIDEO | Podívejte se na videopozvánku, kterou si pro vás připravili naši lektoři a speakeři.

PARTNEŘI KONFERENCE


Platinum partner
Microsoft    DAQUAS

Generální partner
Tieto

Partner
ATOM KPCS     Dixons Carphone    QNAP
Solitea     

Exkluzivní mediální partner
ICT Network News     ICT Security

Mediální partner
CHIP    cnews    
SystemOnLine          ZIVE

Geek partner
WUG
Aktualizováno: 09.01.2018
Publikováno: 20.12.2017