Vývoj webových aplikací v Node JS

Novinka z oblasti kurzů programování! Přijďte se naučit vytvářet webové aplikace v Node.js! Na novém kurzu Vývoj webových aplikací v Node JS se naučíte vytvářet webové aplikace v JavaScriptu, který poběží na Node.js. Kurz můžete absolvovat již 22. 3. 2018 v Praze!


Na kurzu Vývoj webových aplikací v Node JS [NODE_JS1] se seznámíte se systémem (NPM) a poznáte jak v Node fungují moduly. Naučíte se, jak obsluhovat formuláře, jak pracovat se session, cookie a REST API.
 
Na kurzu si také ukážeme jak v aplikaci zabezpečit autentifikaci a autorizaci, jak pracovat se souborovým systémem a jak odeslat emaily. V neposlední řadě si popíšeme jak funguje http komunikace, request, response GET/POST/PUT/DELETE a stavové kódy.
 
Na konci tohoto kurzu budete schopni samostatně vytvářet serverové webové aplikace nebo služby v JavaSriptu.

Osnova kurzu:

V čem se Node JS / JavaScript zásadně liší od ostatních jazyků
Request / Response a jeho obsluha v Node JS
Webové frameworky Express a Koa
Přehled šablonovacích jazyků
Jak Node JS pracuje se Session
Formuláře
Zabezpečení a možné útoky na webové stránky 
Autorizace a autentifikace
Komunikace s databází
Šablonovací systém Hundlebars a Jade
Zjistit více 

Mohlo by vás zajímat

JavaDays 2017 | 13. - 14. 11. 2017 vypukne v Praze 2. ročník největší české Java události - konference JavaDays. A jak je již u našich konferencí zvykem, účastníci konference se budou mít opět na co těšit! Přesvědčte se sami a podívejte se na malou upoutávku přednášek, které na JavaDays 2017 proběhnou. Zjistit více »

Java seminář | Linuxové kontejnery se ukazují být klíčovou technologií nejen z pohledu infrastrukturního, ale přináší i zásadní inovace do vývoje aplikací. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli uspořádat exkluzivní seminář Java Microservices in the age of Linux Containers. Zjistit více »
Aktualizováno: 26.02.2018
Publikováno: 10.10.2017