Zabraňte ztrátě osobních i firemních dat

 
Předejděte krádeži osobních i firemních dat. Vyvarujte se častým chybám při práci na PC. Absolvujte kurz Certified Security Computer User [CSCU] a snižte riziko ztráty osobních i firemních dat!


Během 2denního školení se naučíte správně a bezpečně spravovat svá data, domácí počítač, notebook nebo například bezdrátovou síť

ec_council_logo_cscu_pocitacova_skola_gopas-(1).pngCílem kurzu CSCU je ukázat, jaké nástrahy na nás číhají při běžném surfování, využívání e-mailových služeb, sociálních sítí či online nakupování.

Naučíte se, jak se vyvarovat zbytečným chybám, které mohou mít za následek ztrátu vašich osobních či firemních dat, ale také krádež identity a zneužití osobních údajů prostřednictvím internetu.

CERITIFIKACE | V ceně kurzu je navíc certifikační zkouška CSCU 112-12. Tato zkouška je v angličtině, trvá 2 hodiny a účastníci ji skládají v závěru kurzu.

Během kurzu se zaměříme na oblasti:
základy bezpečnosti
zabezpečení OS
antivirové programy
šifrování
zálohování dat
internetová bezpečnost
bezpečné internetové připojení
zabezpečení online plateb a e-mailové komunikace
fyzická bezpečnost
sociální inženýrství a krádež identity
rizika sociálních sítí
bezpečnost chytrých telefonů
Zjistit více
Nadcházející termíny
3. 6. 2019    GOPAS Praha
24. 6. 2019  GOPAS Brno

Mohlo by vás zajímat
HackerFest 2017 | 5. ročník bezpečnostní konference HackerFest se blíží! Konference přináší přehled o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby. Akce i letos včetně interaktivního workshopu. Více o konferenci »

Security Day | Mezinárodně uznávaná bezpečnostní expertka Paula Januszkiewicz využije návštěvy konference HackerFest 2017 a přinese do České republiky exkluzivní jednodenní seminář 360° Penetration Testing! Zjistit více »

Související kurzy
» Ochrana dat a soukromí pro běžné uživatele [GOC51]
Chcete být zabezpečeni proti odposlechu telekomunikačního provozu a přesto se nevzdávat dobrodiní moderní komunikace? Můžete být bezpeční proti NSA, průmyslové špináži i komandu v kuklách, které vám vtrhne do firmy a zabaví počítače? Více o kurzu »
» Network Security - Hacking v praxi [GOC3]
Toto školení hackingu vás seznámí se základními nástroji a principy, které se používají pro útoky a penetrační testování. Náš ojedinělý kurz vám umožní do detailu pochopit i vyzkoušet metody, pomocí kterých se provádí útoky na počítačové sítě ... Více o kurzu »

Aktualizováno: 28.02.2019
Publikováno: 29.06.2016