World of Brain partnerem konference TechEd-DevCon 2016

Ve dnech 16. - 19. května se jako partner konference TechEd-DevCon představí společnost World of Brain CZ zabývající se tréninkem mozku za využití moderních neurotechnologií, které vám na konferenci TechEd-DevCon ukáží naživo!


Společnost World of Brain CZ je československá poradenská a školicí společnost, která vytvořila ucelený koncept tréninku mozku za využití moderních technologií vycházející z nejnovějších výzkumů o fungování mozku.

Unikátní metoda tréninku mozku vznikla ve spolupráci s neurospecialisty a konzultanty z oblasti psychologie a neurovědy a kombinuje individuální koučink, skupinový trénink a samostatnou práci.

Programy World of Brain:
Brainleaders (Intenzivní program rozvoje vašich klíčových zaměstnanců, zaměřený na dlouhodobé zvýšení výkonnosti prostřednictvím tréninku mozku a jeho kognitivních funkcí)
Agility (Program pro vrcholové, výkonnostní sportovce ale stejně tak i pro rekreační sportovce s využitím neurotechnologií)
Brain Warriors (Program určený pro plnění zvláštních požadavků příslušníků ozbrojených a bezpečnostních složek a jiných specifických profesí)
Diagnostika (Za pomoci neurotechnologií, cvičení a testů se změří vaše aktuální míra pozornosti, intenzita a hloubka soustředění, průběh pozornosti v čase a řada dalších parametrů)
Trénink mozku pro týmy (Program s cílem zvýšit výkonnost zaměstnanců prostřednictvím tréninku mozku se zaměřením na rozvoj kognitivních funkcí)
Soft skills a trénink a mozku (Školení v kompletním rozsahu soft skills)

world-of-brain-logo-partner-konference-teched-pocitacova-skola-gopas.jpg

Aktualizováno: 18.04.2016
Publikováno: 15.04.2016