Microsoft Windows 8: nové kurzy a e-learning zdarma!

Připravili jsme pro vás dva zbrusu nové kurzy, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti. Obsah školení, nejbližší termíny a také ceny kurzů najdete zde:

 

 

GOC82    Novinky ve Windows 8 Server pro správce
 Chcete nahlédnout pod pokličku Windows 8 hned teď? Z pohodlí  svého domova či kanceláře a ještě k tomu zcela zdarma?  Seznamte se s připravovaným operačním systémem, primárně určeným pro počítače s dotykovou obrazovkou, prostřednictvím našeho samostudijního výukového kurzu Novinky v MS Windows 8.

Tento e-learningový bezplatný kurz můžete studovat online nebo si ho stáhnout na svůj počítač ve třech jazykových verzích – české, anglické či německé. Díky kurzu poznáte nové uživatelské prostředí, tzv. Metro style interface, jednoduše řečeno novou nabídku Start ve formě Start screen, ve které se naučíte orientovat a efektivně ji ovládat. Vyzkoušíte si práci s přepracovaným programem Windows Explorer a jeho funkcemi jako je Ribbon bar, vylepšené možnosti kopírování a další. Také se naučíte jednoduše zálohovat soubory pomocí nástroje File History. 


2_win8.pngAktualizováno: 11.07.2013
Publikováno: 01.12.2011