Windows 10 s Chipem

Orientujete se v počítačích a softwaru a i když nejste přímo IT profesionál, zajímá vás vývoj digitální techniky? Přijďte na konferenci Windows 10, pořádanou 15. června 2016 časopisem CHIP v příjemných prostorách sídla společnosti Microsoft v Praze.


Den bez práce na PC a operačním systému Windows si v dnešní digitální době v Evropě dokáže představit jen hrstka lidí. S prací na PC jsme spjatí nejen v práci, ale i doma, kdy již řadu věcí jsme si zvykli zpracovávat výhradně digitálně.

Pokud jste zdatným uživatelem, a vše kolem digitální technologie vás zajímá i mimo jiné proto, že jste si vědomi stále stoupajících požadavků společnosti na tzv. digitální gramotnost, přijďte se seznámit s nejnovější verzí nejoblíbenějšího operačního systému na světě Windows 10 na konferenci, kterou pro vás připravil časopis Chip a kde je partnerem i Počítačová škola Gopas. Zjistit více »

Na konferenci si budete mít možnost poslechnout i našeho odborného lektora, produktového manažera a patrona konference HackerFest Ondřeje Ševečka, který bude hovořit na téma, Jak jednoduché je hacknout počítač.

Těšit se však můžete i na přednášky jako je Sledují vás, aneb bezpečnost Windows 10, Nejnovější procesory Intel Core spolu s OS Win 10 jako ideální spojení pro koncové uživatele a nebo Živé demo Windows 10 a Office 2016 pohledem koncového uživatele. Zobrazit přednášky »

casopis_chip_windows_10_kompletni_pruvodce_pocitacova_skola_gopas.pngDÁREK! Každý účastník obdrží nové speciální vydání časopisu Chip - Windows 10: Kompletní průvodce v ceně 150 Kč. Součástí publikace je DVD s výběrem plných verzí užitečných programů.

REGISTRUJTE SE VČAS na www.chip.cz/konference!

Aktualizováno: 30.05.2016
Publikováno: 26.04.2016