William Ischanoe a jeho Raspberry Games

Miniaturní počítač Raspberry Pi velikosti poloviny kreditky za 150 Kč tady existuje už dlouhou dobu a většina z nás má za to, že se jedná o geekovskou hračku, která slouží k ovládání pár podivností, co vlastně nikdo nepotřebuje a které není třeba věnovat pozornost. Omyl!


Přijďte se podívat na brněnskou IT konferenci G2B•TechEd 2018 na to, jak taková nenápadná hračka za pár korun klidně může solidně rozbourat bezpečnost vaší organizace.
 
Na přednášce Raspberry Games od Williama Ischanoe si projdete pár hacking tipů, co vykouzlí úsměv na tváři každé hravé důchodkyně a nebude jí to stát víc, než cenu jednoho průměrného oběda. Během demonstrace vysvětlíme principy fungování každého triku a zaměříme se na dopady, které vás snad donutí konečně rozhýbat bezpečnost firemního prostředí správným směrem.

Přednáška Raspberry Games od Williama Ischanoe nebude jedinou IT Security/Hacking přednáškou na konferenci G2B•TechEd 2018. Z oblasti IT bezpečnosti vás čeká také např. Kradení šifrovacích klíčů z paměti programů a OS od Ondřeje Ševečka či Kaspersky Lab analýza a ochrana od Milana Bortela.

Těšit se ale můžete také např. na SQL Performance Tuning, ASP.NET Core Razor Pages, Xamarin Forms a mnohé další.

Konference proběhne v prostorách hotelu Holiday Inn**** v centru Brna, a jak je již u našich konferencí zvykem, i letos pro vás bude připravena řada soutěží, partnerských stánků a speciální sekce ASK THE EXPERT, na které se budete moci zeptat některého z 19 speakerů na to, co vás ze světa IT nejvíce zajímá či trápí!

IT konference G2B•TechEd 2018 se uskuteční již 29. l. 2018. Registrujte se včas!
Registrace

Přednášet bude:


william-ischanoe-r.pngWilliam Ischanoe
odborný konzultant, lektor a patron konference HackerFest

William se rád zabývá vším, co někdo zapomněl zašifrovat, Windows komponentami z pohledu bezpečnosti, autentizací, PKI, IPSecem a WiFi.William je zároveň patronem největší IT Security a Hacking konference HackerFest.

690x80-g2b-teched-2018-8.jpg

Získejte možnost vstupu ZDARMA!

V případě, že si na období od 1. 3. do 30. 6. 2018 objednáte libovolný oficiální kurz Microsoft (MOC) o délce 5 dnů (včetně příručky), který v daném období v Počítačové škole Gopas (Praha, Brno) rovněž absolvujete, vrátme vám zpět vstupné na G2B•TechEd 2018 v plné výši! (cena vstupného bude odečtena od výsledné ceny kurzu).

Podmínka:
Do akce se nezapočítávají partnerské, letní ani žádné další slevy. Částka 4 990 Kč bez DPH bude odečtena formou slevy od plné ceny vybraného kurzu. Kurzu se musí zúčastnit stejná osoba, která byla přihlášena na konferenci G2B•TechEd 2018, sleva je tedy nepřenosná.

VIDEO | Ohlédnutí za konferencí G2B•TechEd 2017

PARTNEŘI KONFERENCE


Platinum partner
Microsoft    DAQUAS

Generální partner
Tieto

Partner
ATOM KPCS     Dixons Carphone    QNAP
Solitea     

Exkluzivní mediální partner
ICT Network News     ICT Security

Mediální partner
CHIP    cnews    
SystemOnLine          ZIVE

Geek partner
WUG

Mohlo by vás zajímat

ManDay.it
Zveme vás na manažerskou konferenci ManDay.it 2018. Přijďte načerpat cenné informace z oblasti GDPR, DevOps a ITILových procesů, které by měli dnešní IT manažeři mít v malíku! Zjistit více »

Zákon o kybernetické bezpečnosti a GDPR
Přijďte se seznámit s chystající se legislativou a EU směrnicemi týkajícími se počítačové bezpečnosti a ochrany osobních údajů. Zjistit více »

Zábavná angličtina i čeština pro správce a programátory
Na termíny jako jsou Firewall, Framework, Wireframe, Bug, Troubleshooting si zvykl už kdejaký pokročilý uživatel PC. Na tomto kurzu vás však veselou formou seznámíme s nejběžnějšími chybami ve výslovnosti a používání termínů i běžných slov s jejich (ne)správnými překlady do češtiny. Zjistit více »
Aktualizováno: 22.01.2018
Publikováno: 15.01.2018