Výběr kurzů zaměřených na T-SQL a Microsoft SQL Server

Přijďte se seznámit s problematikou získávání dat z SQL Serveru pomocí dotazů napsaných v T-SQL. Na našich kurzech Microsoft SQL Server si najde to své každý. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, naše školení vás vždy obohatí o cenné informace a praktické zkušenosti!
 

Doporučené kurzy

Microsoft-logo_rgb_c-WHITE-s.png
Základy tvorby dotazů v jazyce T-SQL v prostředí Microsoft SQL Serveru

Zobrazit kurzy
Microsoft-logo_rgb_c-WHITE-s.png
Tvorba T-SQL dotazů v databázovém serveru Microsoft SQL Server 2012/2014
Zobrazit kurzy
Microsoft-logo_rgb_c-WHITE-s.png
Microsoft
SQL Server 2016
- vytváření dotazů
v T-SQL

Zobrazit kurzy

Vhodnou volbou pro začátečníky je kurz Základy tvorby dotazů v jazyce T-SQL v prostředí Microsoft SQL Serveru. Tento úvodní kurz účastníky seznámí s problematikou získávání dat z SQL Serveru pomocí dotazů napsaných v T-SQL. Na kurzu nepřijdou zkrátka žádní uživatelé, neboť kurz je cílen obecně na všechny aktuálně podporované verze Microsoft SQL Serveru. Cílovou skupinou kurzu jsou juniorské pozice vývojářů a administrátorů SQL Serveru.
 
Pro pokročilejší a zkušenější doporučujeme absolvovat kurz Tvorba T-SQL dotazů v databázovém serveru Microsoft SQL Server 2012/2014. Na tomto kurzu účastníci získají základní teoretické znalostí psaní Transact-SQL dotazů a tyto znalosti použijí při řešení praktických problémů v databázovém systému Microsoft SQL Server 2012/2014. Osvoje základních technik T-SQL jazyka je zásadní pro efektivní zvládnutí dalších činností, kterými jsou administrace a vývoj databází nebo Business Intelligence.
 
Se základními i mírně pokročilými technikami jazyka T-SQL vás seznámí kurz Microsoft SQL Server 2016 - vytváření dotazů v T-SQL. Tento kurz je určen databázovým vývojářům a specialistům v oblasti BI. Dále je vhodný pro uživatele, kteří se chtějí naučit sestavit vlastní dotazy pro použití v reportech a analýzách.

Mohlo by vás zajímat

TechEd-DevCon 2017
Jedním z hlavních témat letošního ročníku TechEd-DevCon bude také Microsoft SQL Server. Nenechte si ujít největší IT odbornou konferenci v ČR a registrujte se včas na www.TechEd.cz. Počet míst je omezen. Registrace »
 
Nové kurzy Microsoft SQL Serveru
Přesto, že Microsoft SQL Server je relační databázový server, umožňuje nám ukládat a zpracovávat i data v oblíbených nerelačních formátech, kterými jsou: XML a JSON dokumenty, geografická data, hierarchie, celé soubory uložené v databázi nebo nově i data v podobě složitých grafů. Zjistit více »

uvod-do-data-science-(1).png
Aktualizováno: 01.03.2018
Publikováno: 28.02.2018