Víte, jak správně použít ASP.NET Identity?

Jak už se přesvědčila řada účastníků konference .NET Core Summit, téma ASP.NET Identity je natolik složité, že si zaslouží samostatný kurz. Především protože nejde ani tak o to říct, jak ho použít, ale zejména jak ho použít správně. A právě z tohoto důvodu jsme pro vás připravili zbrusu nový kurz ASP.NET Identity [NETCORE3]!

asp-net-identity---pocitacova-skola-gopas-(2).jpg

Pro úspěšné absolvování kurzu ASP.NET Identity [NETCORE3] jsou požadovány znalosti na úrovni kurzů Jazyk C# - programování II [GOC2125] a ASP.NET MVC a Razor Pages [NETCORE2].

Osnova kurzu:

Základní pojmy identifikace, autentizace, faktory...
Cookie authentication middleware
Claim-based authentication
ASP.NET Identity
- Bootstraping - vytvoření prvotního uživatele
- Přihlášení a odhlášení
- Bezpečný reset hesla
- Práce s rolemi
- Registrace uživatelů
- Ověření e-mailu
- Dvoufaktorová autentizace pomocí OTP
- Recovery keys
- Rozšíření informací o uživateli
- Správa uživatelského profilu
- Bezpečná změna e-mailové adresy
Identity federation
- Přihlašování pomocí externích identity providerů
- Jak se sami stát identity providerem
Customizace ASP.NET Identity
Migrace z Membershipu a dalších podobných zdrojů
Zjistit více
 

Mohlo by vás zajímat

ASP.NET Core
Třídenní kurz ASP.NET Core [NETCORE1] popisuje z velké části věci, které je nutné vědět vlastně ještě předtím, než lze začít doopravdy programovat. Jak tu aplikaci reálně rozběhnout mimo Visual Studio a jak principálně vypadá a funguje. Zjistit více »
 
ASP.NET MVC a Razor Pages
Třídenní kurz ASP.NET MVC a Razor Pages [NETCORE2] je určen pro programátory, kteří znají MVC 5 nebo Web Forms. Je uzpůsoben tomu, co účastníci většinově znají. Pokud znají MVC 5, zaměřuje se spíše na novinky, pokud znají jen web forms, více jsou vysvětlovány principy MVC jako takového. Zjistit více »
 
Jazyk C# - programování II
Pětidenní kurz Jazyk C# - programování II [GOC2125] je určen pro všechny programátory, kteří mají zkušenosti s programováním v jazyce C# a chtějí získat další praktické znalosti a dovednosti. Na kurzu se naučíte používat moderní rozšíření jazyka C#, generické datové typy, delegáty, lambda výrazy, extension metody, LINQ, naučíte se verzovat assemblies a používat GAC. Zjistit více »
Publikováno: 22.10.2018