VŠFS partnerem konference HackerFest 2016

Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) se stala partnerem největší IT Security a Hacking konference v České republice, HackerFest 2016.

VŠFS je lídrem českého trhu soukromých vysokých škol jak počtem studentů, šíří a kvalitou studijních programů, oborů i směrů, tak vysokou kvalifikací pedagogického sboru.

Kromě bakalářského a navazujícícho magisterského studia, nabízí škola i doktorské studium, a to v prezenční i kombinované formě s využitím prvků distančního vzdělávání.

Mezi nesporné výhody VŠFS patří individuální přístup ke studentům a absolventům, komunikace s posluchači prostřednictvím internetového informačního systému, vybavená PC pracoviště, studovny a knihovny s velmi širokou a elektronicky organizovanou nabídkou studijní literatury a stipendijní fond pro vynikající studenty, posluchače zapojené do pomocné vědecko-výzkumné činnosti a absolventy oceněné cenou rektorky za vynikající závěrečnou práci.

VŠFS také organizuje řadu zajímavých akcí včetně každoročního vydávání charitativního kalendáře, jejichž prostřednictvím spolufinancuje stipendijní fond pro fyzicky i sociálně handicapované studenty.
VSFS_partner_konference_HackerFest2016_Pocitacova_skola_Gopas-(1).jpg
Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci konference HackerFest 2016? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi ještě dnes.
Více o partnerství
hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas_banner-R.png
Aktualizováno: 13.09.2016
Publikováno: 06.09.2016