VIVmail.cz - GOLD PARTNER konference TechEd-DevCon 2016!

Ve dnech 16. - 19. května 2016 se jako GOLD PARTNER největší IT odborné konference v České republice - TechEd-DevCon 2016, představí společnost VIVmail.cz, specializující se na e-mail marketing, strategii, analýzu, design a automatizaci.


Od svého založení v roce 2013 se VIVmail.cz posunul na pozici nejsilnějšího partnera IBM pro řešení IBM Marketing Cloud (Silverpop) ve střední Evropě.

VIVmail.cz je mladý dynamický team, který žije inteligentním e-mail marketingem. Klientům pomáhá implementovat nástroj IBM Marketning Cloud (Silverpop), zajišťuje technickou podporu a školení, zároveň také vyvíjí vlastní nástroje pro personalizaci, responzivní design a drag & drop šablony.

S VIVmail.cz pracuje na rozvoji svého e-mail marketingu již více než 100 spokojených klientů.

Společnost VIVmail.cz vám pomůže s:

vivmail_teched_gopas_1.pngAnalýzou a strategií emailingu
Na základě Vámi poskytnutých dat (statistiky, aktuální stav e-mailingu) připraví a vypracuje kompletní analýzu s návrhem strategie a dalších kroků.

vivmail_teched_gopas_2.pngAutomatizovanými kampaněmi
Na základě analýzy a strategie navrhnou automatizované kampaně přímo na míru. Nezáleží na tom, v jakém oboru vykonáváte svou činnost, vždy Vám připraví kampaň na míru.

vivmail_teched_gopas_3.pngDesignem a redesignem newsletterů
Návrhy newsletterů jsou plně responzivní, obsahují typografická pravidla a jsou tvořeny na záklaadě best practices. Díky zkušenostem z A/B testování VIVmail.cz ví, jak připravit efektivní e-mailingovou šablonu.

vivmail_teched_gopas_4.pngSlužby emailing oddělení na míru
Chápou Vaše potřeby a vědí, že společnosti nemívají svá vlastní e-mailingová oddělení. Nabídnou Vám projektového manažera, developera, kodéra, grafika a e-mailing specialisty na míru Vaším potřebám.

vivmail_teched_gopas_5.pngKonzultace, poradenství, školení na míru
Jsou tu pro Vás každý den a jejich primárním cílem je posouvat Vás dále, nechtějí, abyste na nich byli závislý. Proto Vám rádi předají jejich know how, pomůžou Vám a poskytnou e-mailingové poradentství a školení podle Vašich potřeb.

vivmail_teched_gopas_6.pngTransakční emailing na míru
Každý dnes podceňuje sílu transakčních e-mailů na míru. Součástí této e-mailing strategie je vybudování sítě transakčních e-mailů s dynamickým obsahem, doporučováním a vzděláváním Vašich zákazníků. Pracujte se zákazníky jako s lidmi.

Rozšíření pro Silverpop IBM Marketing Cloud, které VIVmail.cz nabízí

vivgenerator_gopas_teched.png  
VIVgenerator je intuitivní "user friendly" drag and drop nástroj, který Vám usnadní vytváření Vašeho emailingu bez znalosti HTML jazyka. Nyní je všechno jednodušší. během hodiny můžete vytvořit celý newsletter v responzivním designu.

vivtracking_gopas_teched_2016.png 
Rozšířené trackování IBM Marketing Cloud, díky této technologii můžeme vytvářet více sofistikované automatizované kampaně. Například rychleji zasílat Opuštěný košík (do 60 minut)

vivconnect_gopas_teched_2016.png
API konektor, který umožní více dynamického obsahu, SMS bránu, rozšířenou analytiku, jednodušší integraci na míru dle Vašich potřeb.


vivmail_horizontal_logo.png
Aktualizováno: 05.04.2016
Publikováno: 04.04.2016