Tvorba korporátních šablon v MS PowerPoint 2013

Jste zodpovědným za přípravu firemních prezentací a potřebujete se naučit vytvářet jednotný design v prostředí aplikace PowerPoint, který bude v souladu s grafickým manuálem (firemním vizuálem)? Navštivte kurz Microsoft PowerPoint - Tvorba korporatních šablon [MSPW3]


Pokud již zvládáte pokročilou práci s Microsoft PowerPoint jako je vkládání objektů z jiných aplikací, dynamika v prezentaci, promítání prezentace a export /import a potřebujete umět vytvořit kvalitní a obsahově bohaté prezentace s využitím všech nabízených možností, které budou v souladu s grafickým manuálem vaší společnosti, tak je kurz Microsoft PowerPoint - Tvorba korporátních šablon [MSPW3] správnou volbou.

Toto školení tématicky vychází z kurzů MSPW210 a MSPW213, ale na rozdíl od těchto obecných školení se úzce zaměřuje na téma přípravy šablon a aspekty s tím související.

Výsledkem semináře je uživatelsky snadno použitelná šablona, která bude mít správně definované předlohy i jednotlivá rozložení snímků a korektně nastavené barevné schéma. Dotkneme se však i řešení konfliktních situací, distribuce šablony nebo aplikace nové šablony na existující prezentace, které používají šablonu starou.

*Školení není závislé na verzi, informace jsou nadčasové (od verze 2007), všechny demonstrace budou probíhat na verzi 2013.

Nadcházející termíny
31. 07. 2017  GOPAS Praha
21. 08. 2017  GOPAS Brno

Podívejte se na video pozvánku, kterou pro vás připravil Lukáš Přibyl, odborný lektor Počítačové školy Gopas, který vás bude školit.Předchozí kurzy

Microsoft PowerPoint 2010/2007 - pokročilé techniky [MSPW210]
Microsoft PowerPoint 2013 - pokročilé techniky [MSPW213]
gopas_korporatni_sablony_powerpoint_banner-(2).png
Aktualizováno: 27.06.2017
Publikováno: 22.01.2016