TechEd-DevCon 2016 VYPRODÁN!


14. ročník největší IT odborné konference v České republice TechEd-DevCon je VYPRODÁN! Těšíme se na vás 16. května 2016 v multikině Premiere Cinemas Park Hostivař!


Připravte se, letos toho bude opravdu mnoho,

čeká vás 76 přednášek od 42 odborníků z řad IT Pro, vývojářů a databázistů. Během 4 dnů se seznámíte např. s novinkami v Exchange Server 2016, Windows 10 deyplomentem, ASP.NET Core, Multiplatformními aplikacemi s GUI v Pythonu a Qt, Power BI a mnoha dalšími novinkami, na které se zaměříme více do hloubky.

Pro snažší orientaci v zaměření jednotlivých přednášek, budete mít opět na výběr ze 4 sálů, z nichž ShowIT Hall je určen především IT Pro, DevCon Hall vývojářům, Geek Hall pravým geekům a SQL Fest Hall / Mix Hall všem se zájmem o databáze.

Novinkou letošní konference je i speciální track přednášek, zaměřených na cloudové technologie a přednášky zabývající se IT bezpečností a Anti-hackingem.

Pokud nechcete zapomenout na žádnou přednášku a mít perfektní přehled o tom, co, v kolik a v jakém sálu probíhá, stáhněte si aplikaci TechEd 2016 dostupnou i ve Vašem chytrém telefonu!
windows_phone.pngandroid.pngios.png
(pro nejaktuálnější informace nezapomeňte aplikaci vždy aktualizovat)

V aplikaci si můžete vytvořit svůj vlastní program, zjistit více o nadcházejících přednáškách, přečíst si o přednášejících a získávat aktuální informace přímo z místa dění!

Nezapomeňte také tweetovat. O přestávkách budou díky Twitter Wall v sálech promítány názory na přednášky ale i diskuze na nejrůznější IT témata od všech, kteří na Twitteru použijí #TechEdDevCon. Zapojit se a debatovat tak budete mít možnost i Vy!

Během konference vám bude k dispozici mimo vydatného občerstvení a svěžích nápojů také volný vstup do fitness a wellness centra, kde si budete moci na chvíli odpočinout od přívalu tolika nových informací. 

Všechny účastníky TechEdu také zveme na tradiční TechEd Party, která se bude konat ve středu 18. května 2016 v pozdních odpoledních hodinách po skončení přednášek. V neformální atmosféře se bude možné setkat s přednášejícími, zástupci Počítačové školy Gopas i partnerských firem.

0302_2016_GOPAS_CZ---AKCE_TechEd_2016_480x250_SOLD_OUT_01-3.jpg

GOLD PARTNER

vivmail_horizontal_logo.png

HLAVNÍ PARTNER


system_4_you_gema_500-(1).png

HLAVNÍ ODBORNÝ PARTNER

kpcs-logo-dark-(4).png

ODBORNÝ PARTNER
accenture_odborny_partner_gopas_teched.png

EXKLUZIVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER


ICT_NETWORK_NEWS_GOPAS.png   ict_security_gopas.png

MEDIÁLNÍ PARTNER

idg_gopas.png  best_online_media_gopas.png  zive_gopas.png

 
PARTNER

alza_cz-(3).png   av_media_gopas.png   edumenu_gopas.png  
 
ha-vel_gopas.png   speed8-(1).png   world-of-brain-logo-partner-konference-teched-pocitacova-skola-gopas.jpg
 

GEEK PARTNER

wug.png
Aktualizováno: 25.04.2016
Publikováno: 22.04.2016