Staňte se postrachem všech kyber padouchů!

Vysněné školení každého "IT bezpečáka či testera" a hrozba všech neetických hackerů. Tím vším je EC-Council Certified Security Analyst [ECSA]. Absolvujte i Vy kurz, jenž dělá z obyčejných pentesterů opravdové experty a registrujte se včas! Nejbližší termín je 26. 8. 2019 v pražské pobočce Počítačové školy Gopas a počet míst je omezen!

Školení EC-Council Certified Security Analyst je pokročilé hacking školení vhodné pro absolventy kurzu Certified Ethical Hacker v9 (CEHv9) a nebo opravdu "ostřílené" správce sítí a firewallů, testery zabezpečení IT infrastruktury, systémové administrátory či pentestery.

pocitacova_skola_gopas_ec-council_certified_security_analyst_ECSA_kurz-(1).png
Na kurzu EC-Council Certified Security Analyst poznáte analytickou stránku etického hackingu, kdy hlavní motivací je sestavení finální analýzy a reportingu ze všech nástrojů a technik

Naučíte se rozpoznávat hlavní rizika a vytvářet vhodná doporučení pro IT politiky, která mají za cíl odstraňování těchto rizik. Zároveň se naučíte navrhovat komponenty zabezpečení a zavádět metodiku jejich testování pro co nejúčinnější ochranu před hackery. 

Kdo vás bude školit?

William Ischanoe, bezpečnostní expert, patron konference HackerFest a odborný lektor Počítačové školy Gopas.

william_ischanoe_ecsa_kurz.png
William se rád zabývá vším, co někdo zapomněl zašifrovat, Windows komponentami z pohledu bezpečnosti, autentizací, PKI, IPSecem a WiFi.



Ondřej Ševeček, bezpečnostní expert a odborný lektor Počítačové školy Gopas o kurzu ECSA říká:

ondrej_sevecek_ecsa_kurz-(1).png
"ECSA je kurzem pro opravdové "profíky". Nelze totiž být stejně jako chirurgem, ani hackerem pro zábavu. ECSA školíme proto, abychom vás seznámili s pokročilým penetračním testováním a naučili vás odhalovat a identifikovat slabá místa sítí a systémů."

Školení je přípravou pro kurz Licensed Penetration Tester a je zakončeno certifikační zkouškou 412-79 EC-Council Certified Security Analyst, která je v ceně kurzu.

Co vás naučíme
Analyzovat jednotlivé části penetračního testování
Sestavovat výsledné reporty penetračního testování
Zavádět řešení zranitelností detekovaných při penetračním testování

Osnova kurzu
Motivace pro sestavení bezpečnostní analýzy
Pokročilé hledání pomocí Google Hackingu
Analýza provozu TCP/IP
Pokročilé techniky odposlechu
Testování zranitelností pomocí Nessus a dalších skenerů zranitelností
Pokročilé testování bezdrátových sítí
Zobrazit celou osnovu »

GOPAS_HP_IT_BEZPECNOST_CEHv9_aktualizace-(1).png
Aktualizováno: 28.02.2019
Publikováno: 05.05.2016