Staňte se certifikovaným Scrum Product Ownerem

Víte co jsou to agilní metody, Scrum proces a jak a proč funguje? Zajímáte se o agilní product ownership? Pak právě Vám je určen nový kurz, Certified Scrum Product Owner [CSPO], který formou interaktivního workshopu představuje Scrum z pohledu Product Ownera.


Pro koho je kurz určen?
Kurz je vhodný pro všechny, kteří ve Scrumu pracují, pohybují se kolem tohoto procesu či v nejbližší době plánují Scrum implementovat. Dále je výbornou příležitostí pro Product Ownery, kteří si chtějí upevnit znalosti a získat nové zkušenosti Scrumu a Agilního produktového managementu.

Nové nápady však nenabízí jenom Product ownerům, ale také manažerům, ředitelům, analytikům, architektům či komukoliv, koho Scrum proces zajímá a chtěl by se s ním naučit pracovat a posunout své dosavadní znalosti a zkušenosti dále.

Kdo vás bude školit?

zuzana_sochova_gopas-(1).pngZuzana Šochová
- lektorka a konzultantka Počítačové školy Gopas
- Scrum Alliance Certified Scrum Trainer (CST)

Agilním metodám se věnuje od roku 2005. O projektovém managementu a agilních metodách přednáší na mezinárodních konferencích, spolupracuje s českými univerzitami a přispívá do odborných časopisů a publikací. V posledních letech se intenzivně věnuje koučingu a je zakladatelkou sdružení  Agilní Asociace v Čechách.

Obsah školení 

Během kurzu projdete všechny Scrum Artefakty a meetingy, podíváte se na roli člena týmu, Product Ownera a Scrum Mastera. Během praktických cvičení si také vyzkoušíte koncepty Agilního produktového managementu.

Bližší informace o obsahu kurzu a registraci jsou zde.

NABÍDKA KURZŮ zaměřených na SCRUM:
 scrum_gopas.png

Aktualizováno: 17.04.2016
Publikováno: 29.10.2015