Stali jsme se oficiálním Red Hat resellerem!

Nyní můžete vybírat z více než 30ti autorizovaných školení Red Hat Enterprise Linux z oblastí Cloud computing a virtualizace, Administrace operačního systému (RHCSA), Pokročilé administrace (RHCE) a RHEL pro systémové architekty (RHCA).

Autorizované kurzy
a certifikace Red Hat patří dlouhodobě mezi nejlepší a nejpřínosnější pro praxi v celé oblasti Linuxu. Kvalitu těchto školení a certifikací opakovaně potvrdily mnohé nezávislé studie a žebříčky (např. unixreview.com, certcities.com).

Každé Red Hat školení je vedeno výhradně certifikovaným specialistou Red Hat a veškeré RH kurzy jsou zaměřeny na praktickou výkonnost a kompetence v produkčních systémech v kritických nasazeních.

RH_AllianceTrainPartner_logo_cmyk-(3).jpgDlouhodobá zkušenost potvrzuje vysoký přínos nejen pro IT odborníky, ale pro samotné zaměstnavatele a podniky. Spolehlivost, bezpečnost a vysoký výkon podnikových infrastruktur s Red Hat Enterprise Linux a zároveň nízké náklady na kvalifikovanou administraci jsou dle průzkumů nejčastějším motivem pro volbu Red Hat školení a certifikací pro IT pracovníky.

Online test ZDARMA
Otestovat si své znalosti v prostředí UNIX nebo Linux můžete online a zdarma ZDE!

logo-white-(5).png
Cloud
computing
a virtualizace
Zobrazit kurzy
logo-white-(6).png
Administrace operačního systému (RHCSA)
Zobrazit kurzy
logo-white-(7).png
Pokročilá administrace
(RHCE)
Zobrazit kurzy
logo-white-(8).png
RHEL pro systémové architekty (RHCA)
Zobrazit kurzy
Aktualizováno: 16.09.2016
Publikováno: 15.09.2016