Ness Technologies odborným partnerem JavaDays 2017

Společnost Ness Technologies se stala odborným partnerem konference JavaDays 2017. Ness Technologies jako partner v oblasti business procesů a technologií od roku 1990 dosáhl v regionu střední a východní Evropy silné tržní pozice. Rozhodně se proto nezapomeňte zastavit na stánku Ness Technologies, který pro vás na konferenci JavaDays 2017 budou mít připraven!

Společnost Ness Technologies o sobě říká:

Java development - to je náš svět. Vyvíjíme back end aplikace, které zajišťují bezproblémové fungování klíčových telekomunikačních, finančních nebo veřejnoprávních systémů pro miliony klientů v celé střední Evropě. V rámci webových aplikací se s námi můžete na monitoru setkat u všech tří největších telefonních operátorů, stejně tak u řady bank i státních úřadů.
 
Reflektujeme poslední trendy v rámci celé vývojové pipeline - microservice návrh architektury, session a stateless aplikace, DevOps, automatické testy a mnoho dalšího. Máme spoustu zajímavých projektů a bezva kolegů. Budeme rádi, když se společně uvidíme u našeho stánku!
 
Ness Technologies jako partner v oblasti business procesů a technologií od roku 1990 dosáhl v regionu střední a východní Evropy silné tržní pozice. Na českém trhu patříme k lídrům v oblasti business a IT služeb. Pro naše zákazníky rozvíjíme nové obory podnikání a ověřené postupy pak exportujeme do dalších zemí regionu EMEA. Máme více než 800 odborníků v ČR, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Makedonii.

ness-odborny-partner-konference-javadays-2017.png

Mohlo by vás zajímat

Linuxové kontejnery se ukazují být klíčovou technologií nejen z pohledu infrastrukturního, ale přináší i zásadní inovace do vývoje aplikací. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli uspořádat exkluzivní seminář Java Microservices in the age on Linux Containers [RHSEM1]. Více info »
Aktualizováno: 17.10.2017
Publikováno: 10.10.2017