Společnost EmbedIT se stala GOLD partnerem JavaDays 2018

Společnost EmbedIT je 100% české IT centrum, které poskytuje IT služby od samotného designu až po nepřetržitou podporu. Mezi jejich zákazníky patří např. společnosti Home Credit Group a Air Bank. Aplikace navržené a vyvinuté interně slouží pro více než 45 milionů zákazníků v 10 zemích světa (včetně USA, Ruska a Číny).

Operations tým společnosti EmbedIT spravuje 20 datacenter po celém světě, s objemem přes 139 milionů transakcí denně. EmbedIT se celkově skládá z 900+ odborníků. Kanceláře společnosti jsou rozděleny do tří měst, a to: Praha, Brno a Ostrava.

Úlohou společnosti EmbedIT je podporovat business za použití nejnovějších technologií a inovací, což buduje jednoznačně nejlepší zákaznickou zkušenost.

Více o společnosti EmbedIT naleznete na www.embedit.cz/About.

embedit-gold-partner-javadays-2018.jpg


embedit-gold-partner-javadays-2018-2.jpg


Přednášky, které si pro vás připravili odborníci z EmbedIT:

Spring Boot on Docker | Martin Beránek

Neexistuje jediný správný postup jak provozovat spring boot aplikace v Dockeru. Existuje bezpočet variant a tato prezentace je o tom, jakou cestou jsme se vydali.

O přednášejícím:
web_Martin_Beranek---pocitacova-skola-gopas-R.png
Martin Beránek měl to štěstí, že se dostal k počítačům již kolem roku 89. Programátorské začátky na Didaktiku M a později na PC v prostředí Turbo Pascal vystřídala po příchodu na Masarykovu Univerzitu Java, která ho baví dodnes. Jako každý správný programátor je líný a rád automatizuje věci - hodně času věnuje zlepšování CI a CD. Nyní pracuje jako developer/team leader ve společnosti EmbedIT. 

How to Secure Application with Keycloak | Tomáš Hradec

Ačkoli bezpečnost by měla být zásadní aspekt většiny aplikací, bývá často opomíjena a není jí věnována dostatečná pozornost. V této přednášce si ukážeme jak do aplikace jednoduše přidat podporu pro Single Sign-On s využitím standardního protokolu OpenID Connect a to integraci s Keycloakem a co vše dalšího ještě nabízí. 

O přednášejícím:


web-tomas-hradec-javadays-pocitacova-skola-gopas-R.png
Tomáš Hradec je vývojář zaměřený převážně na platformu Java a příbuzné jazyky. Pokud čas dovolí přispívá do open source projektů, převážně do jazyka Ceylon. V současné době pracuje pro společnost EmbedIT.Další přednášky naleznete na www.JavaDays.cz.

Mohlo by vás zajímat

Nejoblíbenější kurzy Java
Představujeme nejoblíbenější kurzy programovacího jazyka Java z naší nabídky. Kurzy jsou určeny jak pro programátory, kteří s Javou právě začínají, tak i pro zkušené vývojáře Java EE a Spring Frameworku. Školení jsou zároveň vhodná jako specializovaná příprava na certifikace. Zjistit více »

Kotlin. Moderní alternativa Javy
Jazyk Kotlin je relativní mladý a moderní staticky typovaný objektově-funkcionální jazyk, který využívá rozsáhlý ekosystém jazyka Java a přitom sebou přináší také řadu pokrokových jazykových konstrukcí. Zjistit více »

Novinky v Java SE 9
Největší novinkou Java SE 9 je bezesporu modularizace JRE, z které benefituje jak samotné běhové prostředí, tak i programátoři knihoven. Na kurzu Java SE 9: Exploiting Modularity and Other New Features [D99947] se budete moci seznámit nejen s JRE, ale také s JShell, pomocnými metodami pro práci s kolekcemi a poli, vylepšeným Stream API, nebo třeba s detailnější možností nastavení anotace @Deprecated. Zjistit více »

480x250-3-KOMPLETNE-VYPRODANO.png
Aktualizováno: 06.11.2018
Publikováno: 18.10.2018